Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 5 in /home/bhobmwri/domains/masternano.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 5 in /home/bhobmwri/domains/masternano.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 نانو ذرات کوانتوم دات فلورسانت - نانو صدرا

نانو ذرات کوانتوم دات فلورسانت

نانو ذرات کوانتوم دات دارای خواص منحصربفردی می باشند که یکی از این خاصیت ها فلورسانت بودن است که توجه بسیاری از دانشمندان و محققین را به خود جلب کرده است.
نانو ذرات کوانتوم دات دارای خواص متنوع و خاصی هسنتد. یکی از این ویژگی های منحصربفرد این ترکیبات، فلورسانت بودن می باشد. فلورسانت بودن کوانتوم دات ها باعث شده تا از آنها در تصویربرداری از بافت های زیستی استفاده شود که وضوح بالایی را در این بخش ایجاد نموده اند. همچنین در سالهای اخیر شرکت سامسونگ از این این ترکیب، برای شفافیت بالای تصویر، در سری جدید تلوزیون های خود استفاده کرده است.
ما دراین مرکز فروش، تعدادی از این کوانتوم دات های فلورسانت را سنتز می کنیم و با قیمت مناسب در اختیار دانشمندان و دانشجویان کشور قرار می دهیم.

منبع: محصولات نانو ایران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما