مشاوره و سفارش

ذرات نانو

به صورت کلی نانو ذرات و کود نانو که نانو ذرات شامل نانو پودر ، نانو سیال، محلول نانو، نانو نقره، کلویید نقره، نانو سیلیکا، نانو اکسید آهن، نانو اکسید آلومینیوم، نانو گرافن و سایر مواد می شود. می توان با نانو مواد هم جستجو کرد.

کود نانو

نانو مواد به سه دسته نانو ذرات، نانو صفحات، و نانو لوله ها تقسیم می شوند. در واقع سه بعد طول و عرض و ارتفاع نانو ذرات در مقیاس نانو است. در نانو صفحات فقط عرض در مقیاس نانو است. در نانو لوله ها قطر لوله ها در مقیاس نانو می باشد. از نانو ذرات می توان به نانو نقره که به شکل کروی هست نام برد. نانو لوله های کربنی مهم ترین مواد نانو لوله ای هستند. گرافن و اکسید گرافن در بین صفحات نانو از اهمیت بالاتری برخوردار است. کود نانو یکی از محصولات نانو ذرات یا نانو مواد است. برای اینکه محصولی نانو باشد باید یکی از نانو مواد در ترکیب آن موجود باشد یا در ساخت آن از تکنولوژی نانو استفاده شود.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
نانو ذرات-سفارشیموجودتماس بگیرید
کود نانو-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه نانو صدرا شروع فعالیت خود را با فروش نانو مواد آزمایشگاهی آغاز کرد. دانشجویان و محققان زیادی این مجموعه را می شناسند و با ما همکاری دارند. با گذشت زمان اساتید دیگری نیز با این مجموعه همکاری می کنند. مجموعه نانو صدرا توانسته موادی را برای کارهای صنعتی در مقیاس عمده تولید و تحویل صنایع دهد. اکنون این مجموعه توانایی تولید اکثر نانو مواد را در قالب پروژه های صنعتی و دانشگاهی داراست.

مدیر مجموعه نانو صدرا

امید رحمانی

Call Now Buttonتماس بگیرید Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.