نانو ذرات

نانو ذرات


انواع جدید تولید شده ی نانو ذرات مرغوب و اصل در نمایندگی های مجاز فروش با خلوص بالا عرضه می گردد این نوع نانو ذرات دارای استفاده های صنعتی فراوان بوده و با قیمت مناسب عرضه می گردد.
شرکت های معتبر داخلی تولید کننده ی انواع نانو ذرات مرغوب و با کیفیت را با توجه به داشتن تکنولوژی های جدید و همچنین دانش فراوان در حوزه ی نانو طراحی و تولید نموده اند که قابلیت تجاری و صنعتی شدن را دارا می باشند،در این شرکت تولید کننده انواع نانو ذرات مختلف از عناصر گوناگون که استفاده های فراوانی در صنعت دارند استفاده شده است اما گاهی استفاده از خود عنصر مانند طلا، نقره و.. باعث گران شدن محصول خواهد شد و به دلیل قیمت بالا، هرچند کیفیتی فوق اعاده داشته باشد اما فروش آن پایین خواهد بود، از این رو نانو ذرات تمامی این عناصر برای استفاده های گوناگون در صنعت و پزشکی تولید گردیده است و کارای هر کدام از این نانو ذرات ها متفاوت بوده که این به دلیل ویژگی های منحصر به فرد هر نانو ذره می باشد، از این رو شرکت های مختلف با توجه به حوزه ی کاری خود از نانو ذرات متنوعی استفاده می کنند،
از جمله استفاده های ارزشمند در حوزه های گوناگون صنعتی و پزشکی می باشد از نانو ذرات مختلف در جهت ردیابی دارو ها و یا حسگر های قدرتمند استفاده می شود که به بهبود بیماری های خطرناک کمک و یا پیشگیری می نماید. از جمله کارایی دیگر نانو ذرات نقره می باشد و به دلیل خاصیت فوق العاده بالا در ضدعفونی کردن وسایل مختلف با توجه به نانو ذرات شدن عنصر نقره با قیمتی بسیار مناسب تر از این نانو ذرات در تهیه ی لباسشویی های با کیفیت استفاده نمود و یا از همین نانو ذرات سیلور در تهیه ی اسپری های ضدعفونی کننده ی زخم ها برای مقابله ی کامل با میکرو ارگانیسم های خطرناک استفاده نمود کاربرد نانو ذرات به این چند مورد ختم نمیشود و بسیار وسیع می باشد.
بهترین نانو ذرات مرغوب تولیدی شرکت های معتبر و برند با خلوص بسیار بالا در نمایندگی های مجاز فروش عرضه می گردد. با کیفیت ترین نوع نانو ذرات تمامی عناصر در نمایندگی های مجاز فروش موجود بوده و به صورت عمده و خرده با قیمتی استثنایی این نانو ذرات ها برای استفاده ی صنعتی و پژوهشی عرضه می گردد.
منبع: محصولات نانو ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *