اکسید های تیتانیوم که با عنوان های مختلفی چون دی اکسید تیتانیوم و یا تیتانیا شناخته می شوند، محصولاتی با ساختار شیمیایی منظم و خاصی هستند که کاربرد های فراوانی در صنعت دارند. تفاوت نانو ذرات تیتانیم با اکسید های تیتانیوم این است که ذرات نانو تیتانیوم بسیار کوچکتر بوده که به سبب همین ویژگی تاثیر بیشتری نیز درافزایش کیفیت کار دارند. به علت کوچک بودن ذرات، تعداد بیشتری از آن ها به سطح می چسبد و به این صورت کارایی افزایش پیدا می کند. تولید نانو ذرات اکسید تیتانیوم در ایران با کیفیت بالا و به شکل مرغوبی انجام می شود. این کیفیت در بازار خارجی نیز ثابت شده و تولیدکنندگان صادرات فراوانی از این محصول  دارند. علاوه بر آن قیمت بسیار مقرون به صرفه ای نسبت به محصولات مشابه خود دارد. برای خرید نانو ذرات اکسید تیتانیوم با ما تماس بگیرید.

تولید نانو ذرات اکسید تیتانیوم در ایران

بازار نانو ذرات اکسید تیتانیوم در تهران

بازار نانو ذرات اکسید تیتانیوم در تهران

دی اکسید تیتانیوم ماده ای مهم است که به عنوان کاتالیست و یا رنگدانه به وفور در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول در فاز های سه گانه تحت عنوان روتایل،بروکیت و اناتاز قرار دارد. پایدار ترین فاز از بین این سه مورد روتایل می باشد. البته در صورتی که حرارت را در دو فاز دیگر افزایش دهیم به فاز روتایل تبدیل می شوند. این محصول به سبب کاربرد فراوان در انواع وسایل که می توان آن ها را غیر قابل شمارش نیز توصیف کرد جزو محصولات اولیه هر کالایی محسوب می شود. این یک اصل در بازار است که یک کالا را بتوان به سهولت تهیه نمود. در صورت نیاز به این محصول در تهران یا شهرستان ها کافی است با کارشناسان مرکز پاسخگویی ما ارتباط برقرار نمایید.

پخش نانو ذرات اکسید تیتانیوم درجه یک صادراتی

دی اکسید تیتانیوم خالص یک پودر ریز و سفید رنگ است که یک رنگدانه روشن و سفید ایجاد می کند. دی اکسید تیتانیوم نزدیک به یک قرن است که در محصولات صنعتی و مصرفی از جمله رنگ، روکش، چسب، کاغذ، پلاستیک ها و لاستیک ها، جوهر های چاپ، پارچه، سرامیک، کفپوش، مواد آرایشی و بهداشتی، خمیردندان، صابون، مواد تصفیه کننده آب، دارو ها، مواد رنگ دهنده، مواد غذایی، محصولات خودرو، ضد آفتاب ها و کاتالیزور ها استفاده می شود. مهم‌ ترین حوزه‌ های کاربرد دی اکسید تیتانیوم رنگ ها، لاک الکل (یا همان لعاب)، کاغذ و پلاستیک ها می باشد، که چیزی در حدود 80% از مصرف دی اکسید تیتانیوم جهان است!

از دیگر کاربرد های آن می توان به رنگدانه های چاپ که برای رنگ آمیزی پارچه، الیاف، لاستیک، محصولات آرایشی و بهداشتی و مواد غذایی به کار می روند، اشاره نمود. بقیه موارد در کاربرد های دیگری استفاده می‌شود. به عنوان مثال تولید تیتانیوم خالص، شیشه و سرامیک‌ های شیشه‌ ای، سرامیک‌ های عایق الکتریکی، کاتالیزور ها، هدایت کننده های برق و واسطه‌ های شیمیایی. همچنین از کاربرد های خوراکی این محصول می توان به بسیاری از آب نبات‌ های قرمز رنگ اشاره نمود. رنگ دانه دی اکسید تیتانیوم به دلیل روشنایی زیاد و ضریب شکست بالای خود به طور گسترده به عنوان رنگدانه سفید در صنعت رنگ استفاده می‌شود. حدود 4.6 میلیون تن از ذرات اکسید تیتانیوم رنگدانه‌ ای، سالانه در سر تا سر جهان به صورت دستی  و در صنایع کوچک استفاده می‌شود و این عدد به دلیل استفاده روز افزون این محصول رو به افزایش است.

این ماده زمانی که به عنوان یک فیلم نازک بر روی یک کالا رسوب می‌کند، ضریب شکست و رنگ آن، برای آینه‌ های دی الکتریک و برخی از سنگ‌های قیمتی مانند زبرجد هندی (توپاز) یک پوشش انعکاس نوری بسیار عالی ایجاد می‌کند. همچنین اکسید تیتانیوم یک کدر کننده موثر به صورت پودر است که به عنوان رنگدانه برای ایجاد سفیدی و تنظیم شفافیت استفاده می‌شود. در محصولاتی چون رنگ نقاشی، لایه پوششی، مرکب، خوراک، پزشکی و دارویی (مثلاً در قرص‌ ها) و … به صورت جزئی از این محصول استفاده می شود. کدر و تار بودن این ماده، با اندازه بهینه ذرات دی اکسید تیتانیوم بهبود یافته است. برخی از رنگدانه‌ های تیتانیومی که در رنگ های درخشنده، پلاستیک، لوازم آرایشی و بهداشتی رنگین‌ تابی (مروارید‌ گونه) استفاده می‌شوند، ساخته دست انسان هستند که اجزای آن ها شامل دو یا چند لایه از اکسید های مختلف مانند تیتانیوم دی اکسید، اکسید آهن و آلومینیوم دی اکسید می‌ باشند. علاوه بر این، تغییر رنگ محدود در فرمولاسیون خاص امکان پذیر است. این تغییر رنگ بسته به این که محصول نهایی چگونه و در چه زاویه‌ای درخشندگی داشته باشد و بسته به ضخامت لایه اکسید در ذرات رنگدانه، یک یا چند رنگ با انعکاس زیاد، پدیدار می شود.

اگر شما تولید کننده هر یک از محصولات نام برده می باشید این محصول با کیفیت را تهیه و بر کیفیت کالای خروجی خود بیافزایید.

کاربرد های ذرات دی اکسید تیتانیوم درجه یک

در دیگر رنگ‌ های انعکاسی به علت تداخل، لایه‌ های دی اکسید تیتانیوم شفاف می‌ باشند. در برخی از محصولات، لایه دی اکسید تیتانیوم همراه با اکسید آهن در دمای حدود 800 درجه سانتی‌ گراد رشد می‌کند. این عملیات با آهکی نمودن نمک‌ های تیتانیوم (سولفات‌ ها و کلرات‌ ها) یا دیگر روش‌ های رسوب صنعتی از قبیل انباشت کردن به روش تبخیر شیمیایی بر روی بسترهایی مانند پلاکت های میکا و یا حتی پلاکت‌ های کریستالی سیلیسیم دی‌ اکسید که قطر شان بیش از 50 میکرون نیست،انجام می گیرد.

اثر رنگین کمانی در ذرات اکسید تیتانیوم بر خلاف اثر کدری که همراه با رنگ‌ دانه اکسید تیتانیومی زمینی به دست آمده، توسط استخراج از معادن، به پدیداری (نمایش خاص) رسیده است. که در این صورت تنها قطر خاصی از ذرات در نظر گرفته می‌ شود و اثر آن فقط و فقط به خاطر پراکندگی است. دی اکسید تیتانیومی در لاک های دی اکسید تیتانیوم، نقش یک کدر کننده را ایفا می‌کند و پایه تشکیل بلور می‌ شود. استفاده از دی اکسید تیتانیوم (البته به صورت آماری) نشان می‌دهد که سفیدی وطبیعی جلوه کردن شیر خشک را فزایش خواهد داد. این کار باعث افزایش پذیرش حسی شیر خشک توسط نوزاد و خانواده آن ها گردیده است.

دی اکسید تیتانیوم برای علامت گذاری خطوط سفید در برخی از زمین‌ های تنیس و یا زمین ورزش های دیگر مانند والیبال، فوتبال و… استفاده می‌شود. اگزوز خروجی ساترن 5 (بزرگترین موشک ساخته شده در جهان) با دی اکسید تیتانیوم رنگ آمیزی شد! این استفاده به راحتی شما را از کیفیت بالای این محصول مطمئن می کند.

ما با تکیه بر کیفیت محصول نهایی خود، آن را به شما پیشنهاد می هیم. این محصول را به عنوان یک کالای بسیار مرغوب برای تجارت های خود به خارج از کشور انتخاب نمایید. ما این عمل را انجام داده ایم و در این عمل از باتجربه های این مرز و بوم هستیم.

خرید نانو ذرات اکسید با مناسب ترین قیمت

خرید نانو ذرات اکسید با مناسب ترین قیمت

بازار همواره راه های متفاوتی برای خریداران تدارک می بیند. یکی از این راه حل ها خرید حضوری است که علاوه بر تلف کردن زمان طولانی هزینه مالی زیادی نیز بر گردن خریدار می اندازد. ولی در دنیای امروز که دیگر کسی خیلی به خرید حضوری اعتقاد نداشته و اغلب به خرید غیر حضوری و اینترنتی روی آورده اند. ما نیز برای شما خرید غیر حضوری را فراهم نموده ایم. شما می توانید این محصولات تولید شده ما را با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت سفارش داده و در سریع ترین زمان ممکن آن ها را تحویل بگیرید. ما مناسب ترین قیمت را در بازار رقابتی فعلی و در عین حال مرغوب ترین ماده را برای شما به ارمغان آورده ایم. هر چه سریعتر جهت ثبت سفارش اقدام نمایید تا خودتان به صحت کلام ما پی برده و خودتان قضاوت کنید!!!

فروش نانو ذرات اکسید تیتانیوم در فروشگاه های معتبر

این محصولات به علت همه گیر شدن استفاده از آن ها در جهان، در همه کشور ها تولید می شوند. برخی کشور ها حتی مازاد بر مصرف خود تولید کرده و به دنبال ورود به بازار کشور های دیگر می باشند. این یک سری مشکلات در عوض یک سری فواید برای مشتریان و تولید کنندگان دارد. مثلا یکی از مشکلات این است که تولید کننده ای از این فرصت سو استفاده نموده و محصول بی کیفیت خود را وارد بازار می کند، که این هم برای تولید کننده های ذرجه 1 و مشتریان ایجاد مشکل می کند. یا در بعضی موارد محصول تعداد بسیاری از شرکت های متفاوتی اقدام به تولید این محصول با کیفیت های متفارت نموده که می تواند بر روی محصول نهایی شما و کیفیت آن تاثیر مستقیم بگذارند. یکی از این فواید هم ایجاد یک بازار رقابتی تر نسبت به قبل است ولی در بازاری که به واسطه ورود محصولات بی کیفیت، فقط نامش رقابتی شده است، آیا رقابت واقعی وجود دارد؟ باید بگوییم متاسفانه خیر. پس می شود نتیجه گرفت که اگر مصرف کننده به تولید داخلی اهمیت داده و از آن حمایت لازم را به عمل آورد این مشکلات دیگر پیش نخواهد آمد. بلکه اگر محصولی دچار مشکل بود دیگر شما تنها نیستید و می توانید از این تولید کننده که برای شما ارزش قائل نیست شکایت کنید! اما از آن جا که ما بسیار برای مشتری و کالای او احترام قائل هستیم مراکز فروش معتبری برای ایشان در نظر گرفته ایم. جهت راهنمایی کردن  شما در رابطه با معتبرترین مراکز فروش و فروشگاه های معتبر محصولاتمان، ما برای شما پل های ارتباطی با مشاوران فروش را طراحی و آماده نموده ایم. به راحتی و سریع ترین زمان ممکن معتبرترین عرضه کنندگان این محصول را بیابید. ما برای وقت شما احترام قائل بوده و نمی گذاریم حتی 1 ثانیه از آن تلف شود!!!!

نمایندگی پخش و فروش نانو ذرات در پایتخت

نمایندگی پخش و فروش نانو ذرات در پایتخت

بازار های خرید و فروش محصولات نانو در پایتخت و دیگر شهرها، با عرضه محصولات تولید شده با فناوری روز و با کیفیت عالی، به فروش محصولات مختلف می پردازند. انواع لباس های نانو، انواع لوازم پزشکی و بیمارستانی ساخته شده با ذرات نانو و انواع مصالح ساختمانی تولید شده با این ذرات، در بازار های محصولات در سطح کشور، به فروش می رسند. این محصولات به عنوان نسل جدیدی از خدمات ساختمانی در زمینه اماکن و محل های مرتبط با آب و رطوبت، حفاظت از نمای ساختمان ها و تقویت سازه ها شناخته شده اند و ما افتخار داریم علاوه بر تولید این محصولات در زمینه مشاوره و اجرای آن ها با مهندسان، طراحان و شرکت های ساختمانی همکاری های مستمری داشته باشیم.

بهترین تولید کننده نانو ذرات اکسید تیتانیوم در جهان

بهتر است درباره نانو ذرات اکسید تیتانیوم بیشتر بدانید:

تیتانیوم دی اکسید یا تیتانیا یکی از مواد معدنی پرکاربرد در صنعت می باشد که خواص مهمی از جمله حفاظت از کالا در برابر اشعه فرابنفش، خاصیت فتوکالیستی نیز دارد. این ماده دارای سه فاز روتایل، آناتاز و بروکیت می باشد و در برابر حرارت پایدار و غیر قابل اشتعال است.

در حال حاضر حدود 95% تولید تیتانیوم دنیا به‌ صورت دی‌ اکسید آن مصرف می‌شود که رنگ‌ دانه‌ای سفید می‌سازد. 5% درصد باقیمانده به‌ صورت فلز تیتانیوم استفاده می‌شود. دی‌اکسید تیتانیوم ارزان است و به‌ طور گسترده در صنعت و فناوری استفاده می‌شود. این ماده در نور آفتاب رنگ خود را حفظ می‌کند و بسیار مات است. این خصوصیت باعث می‌شود تا مواد شیمیایی خاکستری یا قهوه‌ ای       که بیشتر پلاستیک‌ های خانگی را تشکیل می‌ دهند به رنگ سفید خالص درخشانی تبدیل کند. دی اکسید تیتانیم خالص دارای ضریب شکست بسیار بالا و تجزیه نوری بیشتر از الماس است!

یکی از اکسیدهایی که در سال های اخیر به دلیل دارا بودن خواص منحصر به فرد بسیار مورد توجه قرار گرفته است تیتانیوم دی اکسید می باشد. یک ماده پلیمری است که دارای سه ساختار بلوری متفاوت است: فاز آناتاز، روتایل و بروکیت. فاز آناتاز فقط در دما های پایین به دست می آید و از بین سه ساختار تنها فازی است که به عنوان فوتوکالیست شناخته شده است. فاز آناتاز اگر در دمای 500-600 درجه سانتی گراد حرارت داده شود به فاز روتایل تبدیل می شود.

خواص و ویژگی های نانو ذرات اکسید تیتانیوم(سیگما)

 • قدرت جذب نور UV
 • ضریب شکست بالا
 • فعالیت فوتوشیمیایی
 • قیمت سنتز نسبتاً پایین
 • پایداری در محیط های آلی به عنوان یک فوتوکالیست
 • برخی از کاربردهای نانو ذرات اکسید تیتانیوم(سیگما)
 • رنگ های حساس نوری
 • لوازم آرایشی و بهداشتی
 • شیشه های خود تمیز شونده
 • تصفیه هوا
 • صنعت کاغذسازی
 • کاتالیز نوری
 • تخریب میکرو ارگانیزم ها مثل باکتری ها و ویروس ها
 • تصفیه پس آب ها

خواص تیتانیوم دی اکسید

دو خاصیت مهم این ماده خواص فتوکاتالیستی و خود تمیزشوندگی آن است. از این دو خاصیت برای تصفیه آب ها و فاضلاب‌ ها، حذف آلودگی هوا در ساختمان‌ ها، تسریع واکنش‌ های فتوشیمیایی(کاتالیزگر بودن) مانند تولید هیدروژن، ساخت سطوح و لایه‌ های ضد مه و شیشه‌ های خود تمیز شونده استفاده می‌شود.

از این ماده به‌ عنوان رنگدانه سفید در صنعت رنگ‌ سازی، پلاستیک و سیمان استفاده می‌شود. دی‌اکسید تیتانیم به طور وسیعی برای استفاده در رنگ‌ های ساختمانی و رنگ‌ های هنری کاربرد دارد. همچنین به‌ عنوان عمده‌ ترین ماده اولیه رنگ سفید در صنایع رنگ‌ سازی، کاغذ سازی، پلاستیک، لاستیک و مواد مختلف دیگر شناخته می‌ شود. از دی‌ اکسید تیتانیم برای براق کردن سطح فلزات، لعاب دادن و در تولید سرامیک‌ ها نیز استفاده می‌ شود.

این محصولات با توجه به پیشرفت روز افزون علوم شیمی و نانو شیمی در ایران به راحتی برای متخصصان ما و با بهترین کیفیت ممکن قابل فراوری می باشند. نانو صدرا بهترین برند نانو ذرات در ایران بوده و می باشد. این شرکت بهترین صادرکننده نانو ذرات اکسید در ایران می باشد.

تجارت نانو ذرات اکسید به صورت عمده

تجارت نانو ذرات اکسید به صورت عمده

با پیشرفت علم نانو و کشف کاربرد های بسیار زیاد نانو ذرات در صنایع مختلف، تولید، فروش و خرید عمده نانو ذرات مختلف، در بازار های جهانی رونق و رواج بسیار زیادی پیدا کرده است. تولید و تجارت نانو ذرات در ایران نیز با گسترش کاربرد های مختلف این محصولات، رشد چشمگیری داشته و تولیدات انبوه این تولیدکنندگان، علاوه بر رفع نیاز های داخل، به مصرف کشور های همسایه نیز می رسد. تولیدکنندگان بسیاری در خارج از کشور وجود دارند که به عرضه ی این محصولات مشغول هستند. اما خوشبختانه در سال های اخیر در ایران هم تولید کنندگان متعددی در قالب شرکت های دانش بنیان در این عرصه شروع به فعالیت کرده و تولید انواع نانو ذرات مختلف را به دست گرفته اند. کیفیت محصولات تولیدی این شرکت ها در حد عالی و فوق العاده است و در حال اقدام برای صادرات نیز هستند. بسیاری از این تولید کنندگان با دایر نمودن نمایندگی های مختلف در داخل و خارج از کشور، کار خدمت رسانی و عرضه ی محصولات را سریع تر از قبل انجام می دهند. شرکت ما از برترین این تولیدکنندگان بوده و هر روزه به استاندارد ها و کیفیت کالای خود می افزاید. شما می توانید با برقراری یک ارتباط با کارشناسان فروش ما از قیمت روز نانو ذرات با خبر شده و جهت تهیه این محصولات اقدام نمایید. ما این محصولات را طبق نرخ مصوب نانو ذرات اکسید که از طرف مراجع ذیربط ابلاغ گردیده، در اختیار مشتریان قرار می دهیم. هر چه سریع تر با ما تماس بگیرید تا تولید خود را رونق بخشیده و بر کیفیت اجناس و کالای تولیدی خود بیافزایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *