Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 5 in /home/bhobmwri/domains/masternano.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 5 in /home/bhobmwri/domains/masternano.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 خرید بهترین نانو ذرات فولرن - نانو صدرا

خرید بهترین نانو ذرات فولرن

از انواع جدید ساختار های نانو، نانو ذرات فولرن می باشند که با دارا بودن شکل هندسی کروی و پایداری بالا، توجه دانشمندان را به خود جلب کرده اند. این نانو ساختارها در این مرکز خرید با قیمت مناسب به فروش می رسند.
نانو ذرات دارای انواع متنوعی می باشند که فولرن ها و باکی بال ها از انواع اخیر ین ترکیبات هستند. باکی بال ها از قفس های توخالی تشکیل شده اند که قطر آها در حدود ۷-۱۰ آنگستروم است که این اندازه تقریبا ۶-۱۰ برابر از قطر یک مولکول معمولی بزرگتر است. بدین ترتیب می توان از این ترکیبات برای به تله اندازی برخی از موکلولها استفاده کرد. باکی بال ها و فولرن ها دارای روش سنتز پیچیده ای می باشند که باعث بالا رفتن هزینه تولید این ترکیبات شده است که در حال حاضر دانشمندان به دنبال یافتن روشی جدید و ارزانتر برای سنتز این مولکولها هستند.
نانو ذرات فولرن و باکی بال ها در این مرکز فروش با قیمت مناسب قابل عرضه برای تمامی دانشمندان و دانشجویان کشور می باشند.

منبع: محصولات نانو ایران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما