Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 12 in /home/bhobmwri/domains/masternano.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 صادرات نانو ذرات سیلیس با کیفیت عالی - نانو صدرا

صادرات نانو ذرات سیلیس با کیفیت عالی

نانو ذرات سیلیس در ایران خیلی کم یافت می شود، این ماده از دو عنصر بسیار مهم تشکیل شده است و خواص شیمیایی و کاربرد های بسیاری دارد اما همانطور که نقش بسیار مهم در صنعت و پزشکی دارد استفاده بیش از حد آن خطرناک است و مشکلات تنفسی ایجاد می کند. نانو ذرات سیلیس با توجه به ویژگی های فراوانی که دارد توصیه فراوانی به مصرف آن می شود زیرا در برخی موارد باعث کمتر شدن هزینه ها می شود.

صادرات نانو ذرات سیلیس با کیفیت عالی

درباره نانو ذرات سیلیس چه می دانید؟

درباره نانو ذرات سیلیس چه می دانید؟ همانطور که گفتیم نانو ذرات سیلیس با توجه به ویژگی های بسیاری که دارد، کاربرد فراوانی در صنایع مختلف دارد و باعث شده است که در صنایع استفاده به خصوصی از این محصول شود، نانو ذرات سیلیس در صنایع مختلفی از جمله: پزشکی، صنعت، ساخت و ساز، پلاستیک و لاستیک دارد. اکنون با کاربرد های متنوع نانو ذرات سیلیس آشنا می شوید:

1- به عنوان یک پر کننده تقویتی برای بتن و سایر مصالح می باشد و سبب مقاومت عالی در برابر خوردگی، پایداری گرمایی و رسانایی کم بتن ها می شود همچنین باعث می شود بتن و مصالح دیگر ویژگی های اولیه خود را حفظ کنند و باعث افزایش عمر مفید مصالح می شود.

2- برای ساخت جوهر چاپ، شیشه و سرامیک خود تمیز شونده، غلاوف و بسیاری از محصولات دیگر مورد استفاده قرار می گیرد، و باعث می شود کیفیت این محصولات چند برابر شود.

3- برای ساخت لوازم آرایشی مانند: کرم روز و شب، کرم ضد آفتاب، کرم سفید کننده و کرم های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد، زیرا نانو ذرات سیلیس از پوست محافظت می کنند.

4- به عنوان یک محصول غیر سمی و پایدار جهت کاربرد های زیست پزشکی مانند برگردان دارویی و تشخیص درمانی درمانی استفاده بسیار زیادی میشود.

همانطور که گفتیم نانو ذرات سیلیس کاربرد بسیار بالایی دارد و در صنایع مختلفی از آن استفاده می شود، زیرا دارای خواص شیمیایی بسیار فراوانی می باشد، علاوه بر کشور ایران در سایر کشور های جهان از نانو ذرات سیلیس استفاده فراوانی می شود، به همین دلیل صادرات نانو ذرات سیلیس بسیار موفق بوده است زیرا ایران با کیفیت ترین نانو ذرات سیلیس را در اختیار استفاده کننده گان ایرانی و خارجی قرار می دهد.

خرید مستقیم نانو ذرات سیلیس با کیفیت عالی

خرید مستقیم نانو ذرات سیلیس با کیفیت عالی متاسفانه وجود واسطه در خرید و فروش سبب افزایش قیمت می شود همچنین خرید جزئی سبب می شود قیمت محصولات بیشتر شود، بنابراین خریداران نانو ذرات سیلیس باید خرید مستقیم و بدون واسطه را انجام دهند و اگر نیاز به محصولات فراوانی دارند، این نانو ذرات را به صورت عمده و مستقیم از کارخانه ها انجام دهند، زیرا خرید مستقیم نانو ذرات سبب می شود محصولی با کیفیت و با قیمت مناسب خریداری نمایید.

2

  1. ممنون میشم در مورد کاربرد نانو ذرات سیلیس اطلاعات جامع تری در اختیار ما بذارید؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما