مجموعه نانو صدرا شما را به خرید بهترین نانو ذرات و کود نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده معتبر نانو ذرات خاک رس

آنچه در این مقاله میخوانید...

مزایای نانو ذرات خاک رس در تولید کامپوزیتمرکز عرضه نانو ذرات خاک رس در کرج

تولیدات نانو ذرات خاک رس در جهان با بحران جدی رو به رو است؛ زیرا منابع طبیعی که به تولید آن بستگی دارد با خطر کمبود و از ببین رفتن همراه است. نانو ذرات خاک رس در ایران به دلیل وجود منابع طبیعی فراوان در کشور، تولید خوبی خواهد داشت.

فروشنده معتبر نانو ذرات خاک رس

مزایای نانو ذرات خاک رس در تولید کامپوزیت

مزایای نانو ذرات خاک رس در تولید کامپوزیت ا توجه به محدوديت هاي ناشي از خاک ورزي سنتي و لزوم توجه به کشاورزي پايدار، کاربرد روش هاي نوين خاک ورزي امري لازم و ضروري است. در اين پژوهش به منظور بررسي چگونگي و ميزان تاثير ماده نانو رس بر برخي مشخصات فيزيکي و مکانيکي موثر در خصوصيات خاک ورزي، تيمارهاي مختلف کاربرد نانو ذرات رس براي خرد و پودر کردن خاک مورد بررسي قرار گرفته است.

بدين ترتيب با در نظر گرفتن سه نوع خاک با بافت مختلف (سبک، متوسط و سنگين) و 2 سطح از ماده نانو رس شامل بدون ماده پليمري و مقدار يک درصد از ماده نانو رس، به تعداد 6 تيمار در 3 تکرار مورد آزمايش هاي مختلف فيزيکي و مکانيکي شامل دانه بندي، حدود آتربرگ، تراکم و سه محوري قرار گرفتند. نتايج نشان داد که افزودن ذرات نانو رس تاثيري در منحني دانه بندي، حدود آتربرگ و مشخصات تراکمي نداشته است در حالي که کاربرد ذرات نانو رس موجب کاهش زيادي در ميانگين مقدار چسبندگي و زاويه اصطکاک داخلي و به عبارت ديگر پارامترهاي برشي خاگ گرديد. لذا مي توان نتيجه گرفت افزايش نانو رس موجب کاهش مقاومت برشي گرديده و به تبع آن عمليات خاک ورزي در خاک هاي تيمار شده راحت تر و با انرژي کمتري صورت مي گيرد.
 

مرکز عرضه نانو ذرات خاک رس در کرج

مرکز عرضه نانو ذرات خاک رس در کرج بهترین نانو ذرات خاک رس ها معمولا نانو ذرات خاک رس های کرج  هستند که از جنبه های مختلف، توانسته باشند رضایت خریدار و فروشنده نانو ذرات  را جلب کنند. تولیدکنندگان نانو ذرات خاک رس با توجه به نظرات مصرف کنندگان و نیاز های آن ها اقدام به تولید نانو ذرات خاک رس مورد نظر بازار های داخلی و خارجی می کنند و آن ها را با قیمت های مناسب در اختیار خریداران نانو ذرات خاک رس قرار می دهند.

در تولید بهترین نانو ذرات خاک رس، از به روز ترین مهارت ها و تکنولوژی ها استفاده می شود تا بتوان با کیفیت ترین نانو ذرات خاک رس را با مناسب ترین قیمت نانو ذرات رس در کرج در اختیار خریداران و مصرف کنندگان نانو ذرات خاک رس قرار داد. خریداران نانو ذرات خاک رس همواره به دنبال نانو ذرات خاک رس هایی می گردند که همزمان هم دارای قیمت مناسب و هم دارای کیفیت بالا باشند و بتوانند برای مدت زیادی نیاز آن ها به نانو ذرات خاک رس را برطرف کنند.

امید رحمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نانو صدرا شما را به خرید بهترین نانو ذرات و کود نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.