Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 6 in /home/bhobmwri/domains/masternano.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 6 in /home/bhobmwri/domains/masternano.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 فروش اینترنتی نانو اکسید ایندیوم - نانو صدرا

فروش اینترنتی نانو اکسید ایندیوم

فروشگاه های اینترنتی مجاز فروش ارائه دهنده ی بهترین و با کیفیت ترین نانو ذرات اکسید ایندیوم با خلوص بالا می باشند، این نانو ذرات تجاری با قیمتی مناسب برای فروش عرضه شد.
نانو ذرات نیمه‌رسانای ایندیم قلع اکسید با ویژگی نیمه هادی بالا جز فلزات رسانا طبقه بندی می شوند از این رو در مقیاس نانو کوچک شده که واکنش پذیری بالا تری را نشان دهند، نانو ذرات ایندیوم برای اصلاح سطح شیمیایی آن ها از تترامتوکسی سیلان همراه با کاتالیزوری حلال های آلی استفاده های وسیعی انجام پذیرفته است که خواص این نانو ذرات را بالا تر برده است.
از این نانو ذرات اکسید ایندیوم با توجه به چگالی بالا و اینکه نیمه هادی می باشند در تولید الکترود های رشد یافته استفاده های وسیعی از محصول شده است و به صورت تجاری ارائه می گردد. نانو ذرات شدن ایندیوم باعث انتخاب این ماده در تهیه ی کاتالیزور های فلزی که بسیار رایج می باشند، شده است.
مقاومت حرارتی بالا این این نانو ذرات باعث گردیده است به همراه ترکیب با پودر اکسید روی در مرکز کوره های مختلف استفاده شوند این مراحل که در کوره ها استفاده شوند و سپس بر روی ماده ی تبخیری لایه سیلیکونی قرار داده شود برای رشد و تکثیر نانو سیم های با کیفیت می باشد. نانوذرات ITO با فناوری های جدید تر مهندسی و اصلاح شده که باعث توزیع خوب و یکنواختی سیلیکا بر روی نانو سیم ها می شود. در فروشگاه های اینترنتی انواع بسیار با کیفیت و عالی پودر نانو ذرات اکسید ایندیدم با خلوص ۹۹% موجود بوده و برای عرضه به مشتریان با قیمت بسیار مناسب آماده می باشیم.
منبع: محصولات نانو ایران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما