نانو ذرات تیتان

نانو ذرات تیتان


انواع نانو ذرات مرغوب و اصل تیتان در فروشگاه ی مجاز با خلوص بالا عرضه می گردد این نوع نانو ذرات به دلیل ارزشمند بودن دارای قیمت فروش مناسبی می باشند.
به دی اکسید تیتانیوم، تیتان نیز اطلاق می گردد و با توجه به خواص ویژه ی این نوع عنصر نیمه رسانا و اثرات فوتو کاتالیستی که به ویسله ی نور خورشید صورت می پذیرد به کمک تکنولوژی عظیم نانو، نانو ذرات تیتان با خلوص بالاتولید گردیده است این نوع نانو ذرات فلزی تیتان با ویژگی های فوق العاده عالی دارای استفاده های فراوان و قابل اهمیت در حوزه های صنعتی و بهداشتی می باشند. این نوع نانو ذرات بر خلاف حالا عنصری آنها بسیار شفاف بوده و به عنوان جاذب قابل استفاده می باشند.
که این امر به دلیل خاصیت نوری فوق العاده ی این عنصر می باشد که در صنایع مختلف کاربردی های چشمگیری دارد، از جمله صنایع رنگ سازی، الکترونیکی، در پاکسازی محیط زیست و از همه مهمتر استفاده در کرم های آرایشی و بهداشتی می باشد که پوشش دهی فوق العاده ای دارند که اکثرا به دلیل اثرات فوتوکاتالیستی این ماده می باشد و صنعت گران و شرکت های تولید کننده را بیش از پیش به استفاده از این نانو ذرات اکسید تیتانیوم ترغیب نموده است و دلیل آن جذب بالای اشعه های خطرناک ماورابنفش می باشد و این محصول تولیدی بهداشتی، بازار فروش عالی دارد.
انواع نانو ذرات تینان که از تولیدات معتبر ترین شرکت های داخلی و خارحی می باشند با خلوص ۹۹% در نمایندگی های مجاز فروش برای خرید، صنعتی کاران و پژوهشگران به صورت عمده و خرده با قیمت مناسب عرضه گردید.
منبع: محصولات نانو ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *