مجموعه نانو صدرا شما را به خرید بهترین نانو ذرات و کود نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید بلور نانو‌ الیاف سلولز

آنچه در این مقاله میخوانید...

هزینه حمل و نقل نانو ذرات سلولز در ایرانفروش نانو ذرات سلولز با نازلترین قیمتقیمت انواع نانو ذرات در سراسر کشورخرید نانو ذرات سلولز با نازلترین قیمتقیمت نانو ذرات سلولز در بازار مشهدفروش نانو ذرات با بهترین کیفیت و قیمتعرضه نانو ذرات سلولز در بازار بین المللی

الیاف سلولزی با داشتن عرضی در محدوده نانومتر، موادی مبتنی بر طبیعت با ویژگی‌های مفید و منحصر به فردی هستند. در این مقاله قصد داریم شما را با نانو ذرات سلولز اشنا کنیم. ایا شما تا به حال به فکر خرید نانو ذرات سلولز افتاده اید؟ ایا شما تا به حال از نانو ذرات سلولز استفاده کرده اید؟ نانو ذرات سلولز یکی از مواردی است که امروزه مشتریان زیادی را جذب خود کرده است و افراد زیادی هستند که همواره کیفیت نانو ذرات سلولز هنگام خرید برایشان بسیار مهم است.

سلولز یکی از مهم‌ترین پلیمرهای طبیعی است و به‌عنوان یک ماده خام پایان‌ناپذیر، و ماده‌ای زیست‌سازگار در مقیاس صنعتی است.
این ماده سال‌هاست که در قالب چوب و الیاف گیاهی به‌عنوان یک منبع انرژی، مصالح ساختمانی و پوشاک به‌کار برده می‌شود.
 نانو سلولز، متشکل از فیبرهای سلولز با ابعاد نانو است، که نوعاً دارای ابعاد عرضی نانومتر و ابعاد طولی در محدوده گسترده‌ای از ده‌ها نانومتر تا چند میکرون است. نانو سلولز دارای ظاهری بسیار چسبناک بوده و نواری ژل مانند و شفاف دارد.
اولین بار اصطلاح میکروفیبر نانو سلولز توسط توربک ، سنایدر و سندبرگ در اواخر دهه 1970 به‌ کار گرفته شد؛ این ترکیب ماده ژل مانندی بود که از خمیر چوب در دمای بالا و فشار زیاد ایجاد می‌شد. نانو سلولز برای اولین بار در اوایل دهه 1980 ظهور کرد، و تعدادی از اختراعات ثبت شده روی این ترکیب نانوسلولزی جدید به نام ریونیر معرفی گردید.
توربک و همکارانش کاربردهای جدیدی از نانو سلولز را کشف کردند، از این جمله می‌توان به استفاده از این ترکیبات به‌عنوان عوامل تغلیظ‌ کننده و چسبناک‌ کننده در صنایع غذایی، لوازم آرایشی، فرآیندهای تولید کاغذ، منسوجات و الیاف نبافته اشاره کرد.

همچنین ایــن نانومواد نویــن، امکان ســاخت
محصوالت جدید متعــددی را فراهم می کننــد. از جمله محصوالتی کــه میتوان از نانو مواد
سلولزی در آنها استفاده نمود، می توان به محصوالت متداول مشــتق از چوب به عنوان مثال
کاغذ و بسته بندی، محصولات غیرمتداول
)به عنوان مثال ســیمان و بتن پیش ســاخته) بــه عنوان مثال لوازم
الکترونیکی انعطافپذیر اشــاره نمود.

در دهه گذشــته، تعداد زیادی از گروهها، مؤسسات
و شــرکتهای تحقیقاتی در مورد کاربرد

CNF
در مقیاس بزرگ
گــزارش کرده اند. افزودنیه ای استحکام بخش در کاغذسازی، عوامل تقویت کننده در
نانوکامپوزیت ها، مواد و مصالح ســاختمانی، از جمله زمینه های کاربردی
بالقوه نانومواد سلولز هستند
 در برخی از کاربردها مانند کاربردهای تخصصی
گرانقیمت به عنوان مثال اکسیپینت دارویی،
 نانومواد سلولزی ممکن است از مقادیر نسبتا کمی استفاده شــود.
کاربردهای جدید این پتانسیل را دارند
که با گذشــت زمــان به بخش های قابل توجهی از کاربردهای نانومواد سلولزی تبدیل شده
و بازار خوبــی را نیز ایجاد نمایند.

تحقیقات بر روی میکرو/نانو الیاف‌های سلولزی و نانوبلور های سلولز از سال 2000 افزایش یافت که از جمله این تحقیقات می‌توان به نمونه‌های زیر اشاره کرد:

• کامپوزیت‌های شفاف

• صفحه‌هایی در قالب آهن توسط برگ لند

• صفحه‌های نیمه شفاف 

خرید بلور نانو‌ الیاف سلولز

هزینه حمل و نقل نانو ذرات سلولز در ایران

هزینه حمل و نقل نانو ذرات سلولز در ایرانهزینه حمل و نقل نانو ذرات سلولز در ایران بسته به شرایط اقتصادی و عوامل محیطی و مطابق بر قانون عرضه و تقاضای جامعه و همچنین شرکت های هدف تعیین می گردد.
نانو ذرات سلولز مرغوب در کشور توسط مهندسین شیمی توانمند کشورمان تولید می گردد و از جمله خواص نانو ذرات سلولز و سایر نانو ذرات به کاربرد آن در علوم مختلف می توان اشاره کرد؛ دانش نانو امروزه به کمک تمامی علوم آمده است برای مثال با علم نانو توانسته‌اند شیشه های ضد ضربه و ضد حریق تولید کنند و حتی توانستند سطوحی را ایجاد کنند که آب درون آن نفوذ نکند.

فروش نانو ذرات سلولز با نازلترین قیمت

فروش نانو ذرات سلولز در کشور با توجه به استفاده ی روز افزون شرکت ها و کارخانه ها وارد مرحله ی صنعتی و تولید انبوه آن رسیده بنابراین با قیمت های مناسب عرضه میشود.
نانو مواد آزمایشگاهی در کشور مورد نیاز دانشجویان مختلف است و روزانه مصرف کنندگان از سراسر کشور قیمت نانو مواد را جویا می شوند به همین دلیل تصمیم بر آن شد که لیست قیمت نانو مواد به صورت مختصر در سایت قرار داده شود و برای دریافت لیست کامل و مشاوره جهت نیاز های آزمایشگاهی خود می توانید از راه های ارتباطی اقدام نمایید.

نانو ذرات نیکل در صنعت حوزه های مختلفی وارد شده است و در بسیاری موارد قابل استفاده می باشد، انواع مختلف نانو ذرات به دلیل تفاوت ساختاری شیمیایی و فیزیکی آن ها، دارای خواص متنوعی می باشند.
در این مجموعه فروش انواع نانو ذرات نیکل در تناژ بالا با قیمت های مناسب و مطلوب و ترکیب خلوص بالای ۹۹ درصد به فروش و عرضه خریداران گرامی می رسد.

اگر یک ذره ســلولز دارای حداقل یک بعد در مقیاس
نانومتری
 nm 1 تا nm 100 باشــد، به آن نانو ذره ســلولز گفته
میشــود.
نانو مواد سلولز نیز، موادی در مقیاس نانومتری هســتند و این مواد از
درختان، گیاهان و جلبک ها مشــتق شده اند
.

ویژگی مهم نانومواد سلولز این است که از منابع تجدیدپذیر و بسیار
فراوان به دست می آینــد و بنابراین منابع اســتحصال آن ها از بیــن نمیرود و در
صورت تحقق و گســترش کاربردهــای آن هــا، امکان تولید در سراســر جهان و در مقادیر
بســیار زیاد(میلیون ها تن در ســال) وجود دارد از طرفی ایــن نانو مواد زیســت تجزیه پذیر
بــوده و به همیــن دلیل محصولات حاوی آن ها، قابلیت بازیافت خواهند داشت بنابراین، تولید و کاربرد نانومواد سلولزی به صورت بالقوه دارای مزایای
زیســت محیطی قابل توجهی اســت. منابــع مختلف مواد اولیه و نیز روش هــای مختلف
تولید، منجر به تولید نانو مواد ســلولز با مورفولــوژی و خصوصیات متفاوت مانند
طول، نسبت ابعاد، شاخه داربودن و بلورینگی خواهد شد.
محدوده وسیع خواص و مورفولوژی
شناخته شده برای نانومواد سلولز، زمینه ساز انواع کاربردهای بالقوه آن در صنایع مختلف
است
.

قیمت انواع نانو ذرات در سراسر کشور

قیمت انواع نانو ذرات در سراسر کشورقیمت انواع نانو ذرات سلولز در سراسر کشور وابسته به نوع مواد نانو سازنده آن متغیر می باشد که حتی برخی از این نانو ذرات به خاطر عدم وجود دانش بنیادی آن در کشور نیاز به واردات از کشورهای اروپایی و کشورهای توسعه یافته دارد.

برخی از نانو ذرات توسط محققین و دانشمندان ایرانی در کشور تولید و در خدمت و مردم جامعه قرار می گیرد اصولی ترین کاربرد نانو ذرات در علم پزشکی نیازمند تجربه و علم استفاده از آن است؛ از کاربید های تنگستن در صنعت استفاده های فراوانی می شود، پودر نانو کاربید تنگستن از جمله نانو ساختار ها است که با فناوری های جدید نانو ذرات تولید شده است و به دلیل داشتن خواص استثنایی، جایگزینی مطرح برای پلاتین در صنعت تجاری بوده است.

این نانو ذرات در مقابل هوا زدگی بسیار مقاوم بوده و اندازه ی ذرات نانو این پودر ها در حدود ۵۰ نانو می باشد که واکنش پذیری بالایی دارد، از جمله کاتالیزور های بسیار مقاوم در صنعت پتروشیمی هستند و برای برش استفاده می شوند این مواد نانوکریستال های مقاومی می باشند که برای تولید بهترین آلیاژ ها استفاده می شوند، پودر نانو کاربید تنکستن برای استفاده ی تجاری در صنعت از بازار فروش بالایی بر خوردار است.

خرید نانو ذرات سلولز با نازلترین قیمت

می توان به صراحت گفت که عوامل اقتصادی و سایر شاخص‌های اقتصادی قیمت نانوذرات را تحت الشعاع خود قرار داده است.

نانو کاربید خالص تنگستن با ویژگی های عالی و جایگزین مناسب برای پلاتین در صنعت موجود است و با درصد خلوص بالا این محصول را با تخفیفات ویژه عرضه می نماییم.

کاربید ها، خصوصا کاربید های فلزات واسطه، دارای دمای ذوب و سختی بالا بوده از این رو در صنعت کاربرد عالی داشته است، نانو ذرات سلولز طی سالهای اخیر تغییرات جدیدی داشته اند.
نیاز جهانی به پالستیکهای زیستی رو به افزایش است که علت اصلی آن افزایش شدید قیمت گاز و نفت خام می باشد.

چند مورد از کاربرد های نانو در زندگی که کمک زیادی به افراد کرده است مثلا لباس هایی طراحی کردند که به هیچ عنوان نیاز به شستن و شستشو ندارد در علوم پزشکی کاربرد نانو در ساخت نانو مایت های دارویی و داروهای نانو که در عروق خونی تزریق می گردد و وظیفه حمل دارو را به اندام های مختلف را دارند تولید شده است.

عرضه نانو ذرات سلولز در ایران رو به پیشرفت است می‌توان گفت کشور به صورت خودکفا توسط محققین و دانشمندان جوان ایرانی تولید نانو ذرات را در کارخانه های بزرگ دارویی و شیمیایی انجام می دهد و با توجه به نیاز جامعه و مشتریان این مواد توزیع می گردد.

قیمت نانو ذرات سلولز در بازار مشهد

قیمت نانو ذرات سلولز در بازار مشهدنانو نقره با توجه به مزیت ها و خواص بسیاری که دارد، در صنایع مختلف، مورد استفاده قرار می گیرد این محصول یکی از مهم ترین و کارامد ترین مواد در فناوری نانو می باشد.

فروشنده نانو نقره در مشهد این محصول را با کیفیت بالایی در اختیار خریداران قرار می دهد؛ فروشنده نانو نقره مرغوب در مشهد این محصول را به صورت عمده از شرکت های تولید کننده خریداری می کند و به خریداران عرضه می نماید. همچنین شرکت توزیع نانو نقره نیز در سایت اینترنتی این محصول را بدون واسطه در اختیار مشتریان قرار می دهد. این شرکت ها همواره سعی دارند مرغوبیت و کیفیت مواد را بالا ببرند و محصول را با قیمت مناسب تری عرضه نمایند.
کاربرد نانو ذرات سلولز در پزشکی از اهمیت ویژه ای بر خوردار است، به ذکر چند مورد می پردازیم:

 • دانشمندان در تحقیقات خود توانسته اند از
  نانو سلولز در تشخیص دارو در خون استفاده نمایند این روشی سـاده، سـریع، کم هزینـه
  و بـا دقت بـالا جهـت شناسـایی و اندازه گیری مقادیـر انـدک دارو در نمونه های
  خـون و ادرار است. در این روش از نانوجاذبه ای گرافنی برای آماده سـازی نمونه ها
  اسـتفاده شده که نیاز به اسـتفاده از دستگاه سـانتریفیوژ با سرعت و ظرفیت بالا را
  مرتفع میکند
  .

  این تحقیقات در مقیاس آزمایشگاهی صورت گرفته است و تعییـن مقادیـر اندک دارو در مایعات
  بیولوژیکی پالسـما، سـرم خون و ادرار یکـی از موضوعـات مورد توجه و پر اهمیـت  درمراحل اندازه گیری و بررسـی تأثیر عملکرد دارو
  در بدن اسـت. 
  یکی از مراحل مهم طی این فرآینـد، آماده سـازی محلـول آزمایـش اسـت از
  روشه ای معمـول برای آماده سازی نمونه ها می توان روش استخراج مایع-مایع را نـام
  برد و ایـن روش ها عموما نیازمنـد مصرف بالایی از حلال های آلی سـمی هسـتند.

 • استفاده از نانو ذرات در درمان حساسیت های غذایی و فصلی یکی دیگر از مزایای این ماده است مشـکلات مربوط به مسـمومیت غذایی و در رأس آن حساسـیت
  غذایی ناشـی از وجـود مـواد آلرژی زا، سـالانه هزینه زیـادی را به بشـر تحمیل میکند هرچند بیشتر ترکیبات آلرژی زا با پختن غذا از بین میروند، اما برخـی از آن ها در
  برابر دما مقاوم هسـتند و همچنـان می توانند خطرناک باشـند بنابراین شناسـایی و
  اندازه گیری میزان دقیق ایـن مواد می تواند گامی در جهت کاهش هزینههای ناشی از وجود
  این مواد محسوب شود.

فروش نانو ذرات با بهترین کیفیت و قیمت

واحد تولیدی این شرکت تولیدی با هدف تولید صنعتی نانو ذرات فلزی و اکسید فلزی محصول متنوعی را تولید و عرضه کرده است؛ این محصول جهت صنایع نفت، پتروشیمی، نساجی، رنگسازی، خودروسازی مورد استفاده قرار می گیرد.
در این واحد نانو ذرات فلزی و اکسید فلز بصورت پودر و کلوئید تولید می ­شوند و راندمان تولیدی در این روش به میزان و ظرفیت تولید با توجه به سفارش وابسته است. مزایای این روش عبارتند از:

 • نرخ بالای تولید در کشور بیش تر در موارد دارویی صورت می پذیرد.
 • کوتاه بودن زمان فرآیند بستگی به دانش بنیادی و در دسترس بودن مواد اولیه جهت تولید این نانو ذرات و نانو مواد می باشد.
 • امکان تولید نانو ذرات با ترکیبات مختلف مانند فلزی، فلزی و سرامیکی در کشور عزیزمان ایران صورت می پذیرد و بیشتر در حوزه پزشکی درمانی استفاده می گردد.
 • امکان کنترل اندازه و شکل ذرات با کنترل میزان انرژی در راکتورهای تبدیل انرژی و با کنترل‌های خاصی صورت می پذیرد.
 • امکان تولید ذراتی با ساختار غیر تعادلی در کشور در آزمایشگاه ها با امکانات پیشرفته در راکتور صورت می گیرد.
 • زیاد بودن فعالیت شیمیایی پودرهای تولیدی نسبت به روشهای دیگر به دلیل ماهیت غیرتعادلی آن بسیار مهم است.
 • افزایش بازده انرژی مورد استفاده در حالت پالسی
 • سادگی فرآیند

نانو ذرات تولیدی پس از پروسه تولید در واحد کنترل کیفیت شرکت تولیدی میکرونرم­افزار مورد ارزیابی متخصصان و کارشناسان مربوطه قرار می­گیرند. در این واحد، علاوه بر بررسی مشخصات نانو ذرات تولیدی مانند اندازه ذرات، مورفولوژی و فاز کریستالی، خواص نانوذرات نیز از قبیل خاصیت فتوکاتالیستی، پایداری کلوئیدی تحت بهینه­ سازی قرار می­گیرد تا محصول نهایی با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار گیرد.

با توجه به اینکه در بسیاری از صنایع مانند صنایع نفت، پتروشیمی و پلیمر و … کلوئیدهای پایدار از نانو ذرات جهت دیسپرسیون مؤثر در بستر مورد نظر، کاربرد بیشتری دارند، تحقیق و پژوهش و تهیه کلوئیدهای پایدار از این نانو ذرات در بسترهای مورد نظر از اهمیت  ویژه ای برخوردار است علاوه بر این، نانوذرات فلزی تولیدی تحت عملیات، جهت ایجاد لایه محافظتی بر روی اینگونه ذرات فعال با هدف محافظت از آنها در دوره انبارداری قرار می­گیرند.

با توجه به اینکه امروزه محصولات نانوساختار خواص ویژه و منحصربفردی را با خود به ارمغان آورده ­اند، واحد تحقیق و توسعه شرکت تولیدی میکرونرم­افزار با تمرکز بر حوزه­ های پرکاربرد نانو فناوری و با همکاری و مشاوره با اساتید و متخصصان دانشگاهی در زمینه های مختلف کاربردی نانو مواد، در حوزه طراحی و ساخت این قبیل محصولات فعالیت می کنند که از آن جمله می­توان به نانوپوششهای فتوکاتالیست بر روی سطوح مختلف با کاربرد آسان تمیزشوندگی و تجزیه آلودگی های محیطی اشاره کرد.
در این واحد متخصصان با هدف ارائه محصولات نوین و همچنین ارتقاء کیفیت محصول تولیدی به تحقیق و پژوهش می­پردازند تا زمینه­ای جهت ورود محصول مبتنی بر دانش فنی به بازار مصرف باشد.

لازم به ذکر است یکی از پروژه­ های تعریف شده در این واحد، پوشش های نانوساختار آسان­ تمیزشونده بر روی سطوح جذبی و غیرجذبی و پوشش های نانوساختار ضد امواج الکترومغناطیس است.

عرضه نانو ذرات سلولز در بازار بین المللی

عرضه نانو ذرات سلولز در بازار بین المللیعرضه نانو ذرات سلولز در بازار بین المللی از خرید خوبی بر خوردار است، پارامترهاي مختلفي در رزين ها از جمله کيفيت سطح، چسبندگي و مقاومت در برابر تنش هاي مکانيکي و نشر گازهاي مضر، اشتعال پذي را می اوان نام برد.

با استفاده از نانو مواد متفاوت مي ‏توان برخي از ويژگي ‏هاي مطرح شده ‏ي رزين را تحت تاثير قرار داد و یا حتی بهبود بخشید.
با توجه به اين که برخي از اين نانو مواد خواصي علاوه بر تقويت کنندگي مانند نشر گازهاي مضر و اشتعال‏ پذيري و ضد باکتريايي دارند مي‏ توان در رزين هاي موردنظر در صنعت چندسازه هاي ليگنوسلولزي آن ‏ها را مورد استفاده قرار داد.
 نانو ذرات سلولزی در کنار رفع نگراني‏ هاي زيست محيطي، به ‏عنوان فاز تقويت ‏کننده در رزين ها مزاياي قابل توجه زيادي نسبت به ديگر مواد دارند، نظير: مقاومت و سختي بالا، شفافيت، سطح ويژه وسيع، تداوم دسترس‏ بودن، انعطاف ‏پذيري بالا، خواص حرارتي و الکتريکي بهتر، دانسيته پايين، مصرف انرژي پايين، ساييدگي نسبتا کم در طي فرايند.

شرکتهای ایرانی فعال در حوزه فناوری نانو، در سال ۱۳۹۴ محصوالت خود را
به ۱۹ کشور جهان صــادر کردند.
حجم کل صادرات نانویی ایران در این سال رقمی بالغ بر
۳۱ میلیون دلار بوده است
.
این محصوالت در حوزه های مختلفی از جمله کامپوزیت
و پلیمر، نســاجی و پوشاک، انرژی، نفت و صنایع وابسته، تجهیزات ساخت و تولید، ساخت و ســاز،
رنگ و رزین، بهداشت وسلامت و صنعت خودرو و حمل و نقل صادر شده اند.

نانومــواد پلیمری، محصوالت حوزه
نساجی و پوشاک و محصوالت مرتبط با حوزه انرژی، نفت و صنایع وابسته به ترتیب
بیشترین سهم را در محصوالت صادراتی فناوری نانو به خود اختصاص داده اند
.
ترکمنستان، افغانستان، تاجیکستان و
ازبکستان بیشترین حجم واردات محصوالت نانو را از ایران داشــته اند که ایــن واردات
در حــوزه نانو مواد و مســتربچ های نانوکامپوزیتی بوده اســت، از کشورهای مطرح
اروپایی واردکننده محصوالت نانویی از ایــران میتوان به انگلیس، روســیه، اســپانیا،
ایتالیا، آلمان و ترکیه اشــاره کرد که بخش غالب واردات آنها در دو حوزه نساجی و پوشاک
و حمل و نقل و خودرو بوده است.

عمان، بحرین، عراق، امارات و پاکســتان نیز
از جمله کشــورهای خاورمیانــه ای واردکننده محصوالت نانو از ایران به شمار میروند
 گفتنی اســت کشــور برزیل تنها واردکننده محصوالت
نانــوی ایرانی از قــاره آمریکا بوده اســت که حدود ۵۰۰ هزار دلار را صرف خرید محصــولات
نانویــی ایرانــی در زمینه روغن موتورهای صنعتی، بنزینی و دیزلی کرده است، همچنین بزرگ ترین تولید کننده انواع نانو ذرات در ایران قرار دارد.

امید رحمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نانو صدرا شما را به خرید بهترین نانو ذرات و کود نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.