نانو پودر مس

نانو پودر ها انواع مختلفی دارند. یکی از انواع آنها مس است. قیمت نانو پودر مس باید به گونه ای باشد که نسبت به کیفیت آن ارزش خرید داشته باشد. اگر مصرف کننده این نانو پودر هستید تا پایان مطلب با ما باشید.

مس فلزی رساناست. از این عنصر در همه جای دنیا می توان استفاده کرد. عمده ترین استفاده مس، تولید کابل های برق شهری و خطوط مخابرات است. مس فلز گران و با ارزشی است.

آمار ارائه شده نشان می دهد پس از فیبر نوری، پرسرعت ترین و کاربردی ترین نوع سیم در سیم کشی های مخابرات، سیم های مسی هستند.

این فلز جالب بخاطر آسیب پذیری در هوا و رطوبت باید حتما محافظت شود.

چند سالی است که دیگر فلزات، خصوصا مس در صنایع بصورت قدیم استفاده نمی شوند. با ورود علوم جدید به زندگی بشر، کاربرد مس های قدیمی نیز کمتر شده است. یکی از علوم تاثیر گذار در صنعت، علم نانو است. تولید نانو پودر ها دیگر جای فلزات خام را گرفته است.

نانو پودر مس

نانو پودر مس در کجا کاربرد دارد؟

  • پزشکی
  • تولید بیو سنسورها
  • تولید چیپ های الکترونیکی
  • استفاده به عنوان مواد آزمایشی در آزمایشگاه ها
  • و…

نانو پودر مس خارجی در گذشته کاربرد فراوانی در ایران داشت. امروزه نیز با افزایش شغل های مرتبط با ساخت موادی که در بالا گفتیم نیاز چند برابر به نانو پودر مس احساس می شود.

اما دیگر مانند گذشته این محصول وارد نمی شود. مصرف کنندگان نوع بهتری از آن را این روزها در دست دارند.

نانو پودر مس

تولید نانو پودر مس در ایران

سال ۲۰۱۱ دانشمندان روش های ساخت نانو پودر آهن و مس را آموختند. از آن سال به بعد دیگر این محصولات وارد نشد. نانو پودر مس ایرانی دارای کیفیت بهتر و قیمت مناسب تری نسبت به نوع خارجی آن بود.

قیمت نانو پودر مس

قیمت نانو پودر مس در ایران به طوری است که تولید کننده، با توجه به جیب مصرف کننده آن را قیمت گذاری کرده است. بنابر این اگر با این قبیل مواد سر و کار دارید، بهتر است نوع داخلی را تهیه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *