نانو ذرات تیتان

نانو ذرات تیتان


در فروشگاه های اینترنتی انواع نانو ذرات خالص و با کیفیت از جمله نانو ذرات تیتان ارائه می گردد، خرید اینترنتی همراه با تخفیفات ویژه بوده و محصول در کمترین زمان به صورت پستی برای مشتریان ارسال می گردد
این روزها بحث زیبایی پوست بسیار مهم می باشد و همواره به دنبال بهترین نوع ضدآفتاب ها با فورمولاسیون جدید می باشید که به صورت شیمیایی نباشد و با توجه به فناوری نانو تولید شده باشد این نوع دغدغه ها با ایجاد نانو ذرات تیتان برطرف گردید، استفاده از نانو ذرات دی اکسید تیتانیوم یا همان تیتان این روزها در صنعت های محتلف از جمله بهداشتی، الکتریکی و.. رایج گردیده است و این به دلیل ویژگی های برتر نانو در این نانو ذرات می باشد که باعث تجاری شدن این نانو ذرات بسیار شفاف جاذب گردیده است. قدرت جذب کنندگی فوق العاده بالای UV یا فتوکاتالیست باعث با اهمیت تر شدن این نوع نانو ذرات شده است.
و این ویژگی موثر آن را به عنوان یک جزء حفاظتی برای کرم های ضد آفتاب تدیل نموده است .این نوع نانو ذرات اهمیت های فراوانی دارند از جمله صنایع رنگ سازی، الکترونیکی، در پاکسازی محیط زیست و از همه مهمتر استفاده در کرم های آرایشی و بهداشتی می باشد که پوشش دهی فوق العاده ای دارند که اکثرا به دلیل اثرات فوتوکاتالیستی این ماده می باشد و صنعت گران و شرکت های تولید کننده را بیش از پیش به استفاده از این نانو ذرات اکسید تیتانیوم ترغیب نموده است و در کرم های ضد آفتاب پر فروش از این نانو ذرات استفاده های فراوانی صورت می پذیرد. برای تجربه ی خریدی آسان، سریع و کم هزینه فروشگاه های اینترنتی مجاز دایر گردیده است و بدون هدر رفتن زمان در زندگی پر مشغله ی امروزی می توانید در کمترین زمان این نوع نانو ذرات را با خلوص بالا و در مقدار مورد نظر سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان این ماده برای شما ارسال می گردد.
منبع: محصولات نانو ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *