نانو ذرات ژرمانیوم

در فروشگاه های اینترنتی انواع نانو ذرات ژرمانیوم با بهترین برند شرکت تولیدی در بسته بندی های مناسب برای عرضه ی اینترنتی با تخفیفات ویژه ارائه می گردد.
ژرمانیوم یک عنصر نیمه ‌رسانا با خواص الکتریکی ویژه بین فلز و عایق می باشد، که نسبت به سیلیکون از مزایایی بهتری برخوردار می باشد ژرمانیم عنصری دارای درخشش فلزی و ساختار بلوری همانند الماس می‌باشد، به رنگ سفید می باشد که از نظر شیمیایی شبیه قلع می باشد و ماده ای نیمه رسانا که در نور سنج به حساب می آید. این نانو ذرات به عنوان جایگزین سیلیکون در باتری این ماده قابلیت استفاده دارد. آند ژرمانیومی گزینه مناسبی برای باتری‌ های یون لیتیم بوده و از ظرفیت نظری بالایی برخوردار است.این نانو ذرات ژرمانیوم در پراش اشعه X، مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت.
نانو ذرات های کلوئیدی ژرمانیوم در اندازه های ۵ تا ۱۰ نانو متری و مرفولوژی ظاهری آن به صورت کروی می باشد. به عنوان ماده عامل ‌دار کننده سطحی ذره ‌ها و کنترل اندازه آن ها استفاده شده است. نانو ذرات ژرمانیوم تهیه شده دارای قابلیت نشر نور آبی می باشند. کاربرد این نانو ذرات ژرمانیم در طیف نما های مادون قرمز و سایر تجهیزات دیداری که نیازمند یابنده‌ های حساس مادون قرمز است به طور گسترده در عدسی های شیئی میکروسکوپ ها استفاده می شود.
خوشبختانه با رشد تکنولوژی های جدید دسترسی به تمامی محصولات و مواد عالی بسیار آسان گردیده است و در فروشگاه های اینترنتی بنا بر تقاضای مشتریان انواع نانو ذرات پر فروش ژرمانیوم ارائه می گردد و شما خریداران محترم ضمن سفارش اینترنتی از تخفیفات ویژه بهره مند شوید و همچنین باید خاطر نشان نمود که در کوتاه ترین زمان به صورت پستی ارسال خواهد شد.

1 دیدگاه

  • خوشبختانه با رشد بسیار خوبی که ما در این صنعت داریم به رشد و ارتقای خیلی چیزا کمک فراوانی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *