نانو صدرا
نانو ذرات روی
نانو ذرات روی

عرضه انواع نانو ذرات روی

نمایندگی های اصلی فروش عرضه کننده ی بهترین نانو ذرات روی با برند معتبر می باشند که به صورت عمده و خرده در بسته بندی های مناسب و با قیمت ویژه عرضه می گردد.

نانو ذرات روی

نانو ذرات روی

عنصر کاربردی روی عضوی از خانواده ورتزیت و یکی از غنی‌ترین نانو ساختارها می‌باشد. عنصر رو به دلیل ویژگی های مهم و حیاتی به صورت نانو ذرات تولید گردیده است این ویژگی های مهم شامل، نمیه‌ رسانایی و انرژی تحریک زیاد ۶۰mev می‌باشد و از همه مهم تر دارای نشر نزدیک به ماوراء بنفش می باشد. از دیگر ویژگی ها کاربرد در حسگرها و کاهنده ‌ها بسیار قدرتمند است. و در نهایت اکسید روی زیست‌ سازگار و ایمن می‌باشد و می ‌تواند در کاربرد های پزشکی به‌ راحتی و بدون روکش به کار رود.

نانو ذرات روی

کاربردهای متنوع نانو ذرات روی

نانو ذرات روی قابلیت استفاده های فراوانی فراوانی در صنایع آرایشی و بهداشتی دارد از این رو شرکت های مزبور با توجه به قابلیت بسیار زیاد پودر نانو ذرات روی، این ماده با ارزش را در مصارف تجاری شرکت خود استفاده می نمایند. و همچنین در صنایع مختلف دیگری به استفاده از نانو ذرات روی علاقمند می باشند و این پودر با ارزش را خریداری می نمایند، وجود خاصیت رسانایی این یون باعث گردید نانو ذرات روی در صنایع الکتریکی بسیار مورد استفاده قرار گیرند و در حسگر های مختلف این روکش نصب می گردد. انواع خالص و بسیار ارزشمند پودر های نانو ذرات روی در نمایندگی های مجاز فروش به صورت عمده و خرده جهت مصارف صنعتی و تجاری با قیمتی منصفانه عرضه می گردد.
منبع: محصولات نانو ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امید رحمانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120340113
آدرس کانال: nanozarat@
پست الکترونیکی: nanosadrasale@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نانو ذرات اکسید روی

قیمت نانو ذرات اکسید روی

نانو ذرات اکسید روی یکی از نانو مواد مهم برای کارهای صنعتی و آزمایشگاهی است. …

پاسخی بگذارید

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.