نانو لوله از نوعی کربن فشرده تشکیل شده انده کا شکل های پنج ضلعی رو هم فشرده می شود و خاصیت کششی بسیار زیادی دارند و کاربرد بسیار بالایی در زندگی امروز بشری دارند به همین بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

فروشندگان نانو لوله کربنی چند دیواره برای خرید آسان هموطنان عزیز اقدام به فروش اینترنتی کرده اند تا شما بتوانید خریدی آسان و مقرون به صرفه را تجربه کنید.

فروشندگان نانو لوله کربنی چند دیواره

کاربرد نانو لوله کربنی چند دیواره

کاربرد نانو لوله کربنی چند دیواره یکی از کاربرد نانو لوله های کربنی همچین برای استفاده در ساخت نانوماشین ها پیشنهاد شده اند. نانولوله ها به طور مناسبی با ساختارهای مختلف جانشین شده اند که می توانند به عنوان محورها در نانو ماشین ها عمل کنند.

همچنین کاربرد این‌لوله ها در ساخت خانه های ضد زلزله به دلیل خاصیت کشسانی لوله ها بسیار مفید است .

ممکن است، نانولوله های مختلف با همدیگر تشکیل چرخدنده دهند تا حرکت چرخشی مختلفی را انتقال دهند. این امر از طریق ساختن دنده های چرخدنده بر روی نانولوله ها می تواند انجام شود.

نانولوله ها، ساختارهای کربنی توخالی هستند. بنابراین، امکان قرار دادن مواد خارجی در داخل آنها وجود دارد. به طور مثال، با قرار دادن فلزات درون نانولوله ها می توان خواص الکتریکی این مواد را بهبود بخشید.

تحقیقات نشان داده است که نانولوله های باز، مثل یک نی توخالی عمل می کنند. این نی های مولکولی می توانند به وسیله عمل موئینگی و تحت شرایط خاص، برخی عناصر را به درون خود بکشند.

لامپ های تولید شده با نانولوله های کربنی هزینه تولید کمتری دارند. به علاوه عمر طولانی تر و ثبات رنگ بیشتر نسبت به لامپ های معمولی، از مزایای دیگر این لامپ هاست.

مزایای انتخاب نانو لوله کربنی چند دیواره

مزایای انتخاب نانو لوله کربنی چند دیواره نانولوله ها یکی از مستحکم ترین مواد به شمار می روند. این موضوع، کاربرد نانولوله های کربنی را به عنوان ماده ی پرکننده در تولید نانوکامپوزیت ها به خوبی روشن می سازد. کامپوزیت های با پایه نانولوله ی کربنی دارای نسبت استحکام به وزن بالا هستند و مصارف گسترده ای را در صنعت خواهند داشت.

مزایای استفاده از نمایشگرهای تولید شده با نانولوله ی کربنی نسبت به نمایشگرهای کریستال مایع، سرعت واکنش بالاتر نسبت به محرک های الکتریکی، مصرف انرژی کمتر، درخشندگی مناسب تر، میدان مغناطیسی پایین در هنگام روشن کردن دستگاه و دمای کاری بالاتر است.

بر پایه همین مزیت ها، شرکت هایی مانند سامسونگ و نمایشگرهای رنگی با استفاده از نانولوله کربنی را تولید کرده است. تلویزیون های ساخته شده با این تکنولوژی در اوایل سال 2006 روانه بازار شد.

در یک نانولوله ی کربنی، اتم های کربن در ساختاری استوانه ای آرایش یافته اند. یعنی یک لوله ی توخالی که جنس دیواره اش از اتم های کربن است. آرایش اتم های کربن در دیواره ی این ساختار استوانه ای، دقیقاً مشابه آرایش کربن در صفحات گرافیت است. در گرافیت، شش ضلعی های منظم کربنی در کنار یکدیگر صفحات گرافیت را می سازند. این صفحات کربنی بر روی یکدیگر انباشته می شوند و هر لایه از طریق پیوندهای ضعیف را به لایه زیرین متصل می شود.

تولید کننده نانو لوله کربنی چند دیواره

تولید کننده نانو لوله کربنی چند دیواره

تولید انبوه نانو لوله های چندجداره، فراوانی محصول، ارزان بودن مواد اولیه، تولید کم محصولات جانبی و استفاده پایین انرژی باعث ارزان بودن تولید این لوله ها شده است. اما با این حال ممکن است در حین تولید آن ها ناخالصی هایی ایجاد شود که برای حذف آن ها عملیات مخصوصی مورد نیاز است که حتی خود این واکنش ها خواص چون طول لوله ها را تغییر می دهند.

تولید کننده نانو یکی از سود آورترین تولیدها به حساب می آید که تولیدات خود را به تولبد انبوه رسانده اند و توانسته اند نیاز جامعه را از ناننو لوله برطرف سازند

ما با همکاری تولید کننده گان این محصول تصمیم گرفتیم با فروش اینترنتی محصولات با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه در خدمت شما عزیزان باشیم. برای خرید و ثبت سفارش می توانید از طریق وب سایت زیر اقدام کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *