قیمت نانو ذرات اکسید مس

قیمت نانو ذرات اکسید مس به دلیل تولید صنعتی این محصول در بازار نسبت به دیگر نانو ذرات فلزات پایین‌تر است. بازار های خرید و فروش نانو ذرات امروزه بسیار پررونق است، زیرا طیف کاربردی نانو ذرات متفاوت، در صنعت های متنوعی به چشم می خورد.

نانو ذرات اکسید مس به عنوان یکی از پرکاربردترین ترکیبات تولید شده با تکنولوژی های نانو در بازارهای تجاری با رونق بسیار خوبی برخوردار است. استفاده از نانو ذرات اکسید مس در صنایع تولیدی متنوعی دارای کاربرد های ویژه ای است.

قیمت نانو ذرات اکسید مس

طیف کاربرد نانو ذرات اکسید مس

همان طور که در بحث قبلی اشاره کردیم از نانو ذرات اکسید مس می توان در صنایع تولیدی متفاوتی استفاده کرد، زیرا این محصول دارای خواص منحصر به فرد می باشد.

از مهم ترین کاربردهای صنعتی این نانو ذره می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تولید ابر رسانا ها
  • تولید کاتالیست
  • تولید محصولات آرایشی و بهداشتی

گزینه های بیشتری در زمینه طیف کاربردی این محصول در بازارهای تجاری موجود است که منجر به افزایش خرید و فروش آن در این بازارها شده است.

قیمت نانو ذرات اکسید مس

نانو ذرات اکسید مس با روش های سنتزی فیزیکی و شیمیایی مختلفی که از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هستند، در ایران تولید می‌شود.

از این رو قیمت فروش این محصول چون به صورت برندهای داخلی تامین می‌شود، نسبت به دیگر نانو ذرات پایین‌تر است و پایین تر بودن قیمت فروش این محصول باعث شده است که از آن در تولید محصولات مختلف استفاده شود.

NANO-Materials Size (nm)
Nano-CuO نانو اکسید مس ۴۰ نانومتر ۵gr/80 هزار تومان ۱۰gr/150 هزار تومان

بازار فروش انواع نانو ذرات اکسید مس

نانو ذرات اکسید مس می‌توانند در اندازه های مختلف و در کیفیت های بسیار متفاوت در تناژ های بسیار بالا مورد خرید و فروش قرار گیرند.

جالب است بدانید که ویژگی های نانو ذرات اکسید مس طبق نیاز مشتری می تواند در مواردی به صورت سفارشی دچار تغییراتی شود. مشتریان برای این منظور می‌توان از طریق همین مرکز اینترنتی با مشاورین شرکت ما در ارتباط باشند تا به ثبت سفارشات آن ها رسیدگی شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *