نانو ذرات
خانه / نانو ذرات اکسید مولیبدن / نانو ذرات اکسید مولیبدن با قیمت مناسب
نانو ذرات اکسید مولیبدن

نانو ذرات اکسید مولیبدن با قیمت مناسب

نانو ذرات اکسید مولیبدن بیشترین نانو اکسید موجود از عنصر فلزی مولیبدن هستند که به صورت فرمول شیمیایی   Moo3 ترکیب می شوند. این نانو ماده را به صورت پودری با قیمت مناسب می توانید تهیه کنید.

نانو ذرات تری اکسید مولیبدن برای سنتز عنصر مولیبدن استفاده می شود. این فلز را به فولاد و دیگر آلیاژها اضافه می کنند که در برابر خوردگی مقاوم هستند.

نانو اکسید مولیبدن همانند دیگر نانو ذرات روز به روز بر کاربردهایش افزوده می شود و برای بهبود ویژگی مواد استفاده می شود. شرکت های بازرگانی مختلف نانو ذرات مختلف از جمله نانو اکسیدد مولیبدن را عرضه می کنند. این پودر سفید رنگ که کمی متمایل به خاکستری است به شکل قرص مفتول نیز قابل تبدیل است.

ویژگی های نانو ذرات اکسید مولیبدن

هم در محلول هابی بازی و هم اسیدی حل می شود اما حلالیت آن در آب کم است.

درصد خلوص بالایی دارد و در واکنش با اسید فسفریک باعث ایجاد اسید فسفولی مولد می شود.

نانو اکسید مولبیدن

کاربرد نانو پودر تری اکسید مولیبدن

کاربرد در روش های تولیدی برای تصفیه و شستشوی شیمیایی. ساخت قرص و مفتول مولیبدن از پودر آن. تری اکسید مولیبدن خالص نیز به طور گسترده ای به عنوان کاتالیزور، کاتالیزور کراکینگ، کاتالیزور هیدروژنه کردن، رنگدانه ها، سرامیک و تولید شیشه استفاده می شود. نانو ذرات تری اکسید مولیبدن یک ترکیب شیمیایی با فرمول MoO3 است. این ترکیب از ماده معدنی مولیبدیت که بیشترین ماده موجود از مولیبدن می باشد بدست می آید. کاربرد اصلی به عنوان کاتالیزور اکسیداسیون و به عنوان ماده اولیه برای تولید فلز مولیبدن می باشد. حالت اکسیداسیون مولیبدن در این ترکیب ۶ است. نانو پودر تری اکسید مولیبدن برای تولید فلز مولیبدن استفاده می شود که به عنوان یک افزودنی به فولاد و آلیاژهای مقاوم در برابر خوردگی کاربرد دارد. همچنین به عنوان جزئی از کاتالیزور هایی که در تولید صنعتی اکریلونیتریل شراکت می کنند استفاده میگردد. اکریلونیتریل توسط اکسیداسیون آمونیاک و پروپن بدست می آید. از دیگر کاربردهای مهم نانو ذرات اکسید مولیبدن صفحات نمایشگر می باشد.

نانو اکسید مولبیدن

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امید رحمانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120340113
پست الکترونیکی: nanosadrasale@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 989120340113