Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 17 in /home/bhobmwri/domains/masternano.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 نانو ذرات نقره با پخش عمده - نانو صدرا

نانو ذرات نقره با پخش عمده

نانو ذرات نقره چیست؟ پخش عمده این نانو ذرات چگونه انجام میشود؟ نانو ذرات نقره کاربردهای صنعتی بسیاری پیدا کرده که به دلیل خواص ویژه آن می باشد و در این مطلب به آنها می پردازیم.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

زمانیکه نقره را به بعدهای کوچکتر در اندازه نانو متر مبدل می گردد می تواند بیشتر از۹۹% از میکروب ها را با خصوصیات و ویژگی های خود بکشد بطوریکه می تواند در پزشکی کاربرد فراوانی از جمله بهبود دادن عفونت ها، زخم ها و جراحات داشته باشد.

همچنین از مزایای این محصول در ابعاد نانو متری این است که می تواند بر سوخت ساز، تولید و تنفس مانند میکروارگانیسم ها تاثیرگذار باشد. با تحقیقاتی  که پژوهشگران با استفاده از نانو ذرات نقره بر روی باکتری ها انجام داده اند به این نتیجه رسیده اند که نانو ذرات نقره این توانایی را دارد که بیش تر از ۶۵۰ نوع مختلف از باکتری هایی که شناخته شده اند را نابود کنند. البته لازم به ذکر است که امروزه با استفاده از نانو تکنولوژی روز دنیا از نانو ذرات نقره در بیشتر محصولات به شکل کلوئیدی مورد استفاده قرار می گیرد، چرا که نانو ذرات نقره در حالت کلوئیدی ویژگی های ضد ویروسی، ضدالتهابی، ضد باکتری و ضد قارچی بودن خود را نسبت به حالت قبل بیش از پیش نمایان می سازند. از دیگر مزایای یون های نقره می توان  به اندازه نانو متری آن اشاره کرد که خیلی ریز است و باعث می شود مساحت برخورد با محیط بیرون بیشتر باشد بدین ترتیب بر محیط بیشترین تاثیر را می گذارد. گفتنی است که یون های نقره در محلول ته نشین نمی شود و همچنین پایداری خود را در محلول حفظ می کنند.

نانو ذرات نقره

مشخصات نانو نقره

از لحاظ حالت ذرات به صورت جامد می باشد.

رنگ این ماده سیاه است.

اندازه نانو ذرات: در دو نوع ۲۰ نانومتر و ۷ نانومتر موجود می باشد.

درصد خلوص این ماده ۹۹٫۹۹%

درصد چگالی واقعی ۱۰٫۵ گرم بر سانتی متر مکعب

شکل ظاهری کروی شکل است.

مساحت ویژه سطح ۱۸تا ۲۲ متر مربع بر گرم

 

نانو ذرات نقره

پخش عمده نانو مواد در شرکت های محدودی انجام می شود. شما می توانید برای خرید عمده آن با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما