نانو ذرات
خانه / نانو ذرات اکسید فلزی / فروش اینترنتی نانو ذرات اکسید مس
خرید عمده نانو ذرات
خرید عمده نانو ذرات

فروش اینترنتی نانو ذرات اکسید مس

فروش اینترنتی بهترین نوع نانو ذرات اکسید مس با خلوص، و همچنین با تخفیفات ویژه و عالی خرید اینترنتی، در فروشگاه های اینترنتی با دسترسی سریع و آسان صورت می پذیرد.
استفاده از نانو ذرات در دانش و تولید به طور چشمگیری افزایش یافته است، و به این دلیل این می باشد که هر چه اندازه ی نانو ذرات کوچکتر شود خواص متفاوت تری از خود نشان خواهند و این باعث توجه روز افزون به این صنعت تولید نانو ذرات گردیده است. در صنعت تولیدات درمانی عواملی که باعث تغییرات ضد میکروبی می گردد که بسیار حائز اهمیت در تولیدات مختلف می باشد، زیرا باکتری ها و سایر ارگانیسم های مختلف با تشکیل پر گنه های مختلف سطوح آلوده کننده را بر سطح بافت میزبان ایجاد می کنند و تکنولوژی نانو ذرات در این حوزه بسیار کار آمد بوده است و از رشد میکروب های مختلف جلوگیری می نماید.
از جمله نانو ذرات کاربردی می توان به نانو ذرات اکسید مس اشاره نمود که اثرات قوی میکروب کشی دارند، و ضد باکتری و قارچ های آلوده کننده عمل می نماید، اکسید مس از جمله فلزات عالی با خاصیت بسیار قوی ضد باکتریایی می باشد، در پژوهش های مختلف اثرات قوی کشنده گی این نانو ذرات حدود ۹۸% به اثبات رسیده است، از دیگر مزیت های مفید این محصول خاصیت کاتالیزوی بسیار قوی در صنایع الکتریکی ، مواد حسگر و تهیه ی شیشه های بسیار مرغوب، تهیه شده با فناوری نانو استفاده نمود.
این دانش استفاده نانو ذرات دی اکسید مس به طور تجاری در اکثر شرکت های مرتبط انجام می پذیرد، این محصول با ارزش در فروشگاه های اینترنتی مجاز با تخفیفات ویژه ی اینترنتی به مشتریان گرامی عرضه می گردد.
منبع: محصولات نانو ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امید رحمانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120340113
پست الکترونیکی: nanosadrasale@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید نانو ذرات اکسید روی

قیمت خرید نانو ذرات اکسید روی

قیمت خرید انواع نانو ذرات اکسید روی به کیفیت، مرغوبیت و خالص بودن این ذرات …

دیدگاهتان را بنویسید

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 989120340113