نانو ذرات
خانه / نانو ذرات کلوئیدی / نانو ذرات نقره کلوئیدی با فروش بالا
نانو نقره کلوئیدی

نانو ذرات نقره کلوئیدی با فروش بالا

نانو ذرات نقره کلوئیدی از پر فروش ترین نانومواد بازار می باشد. قیمت ارزان و اثرات شگفت انگیز این نانو ذره دلیل اصلی این امر می باشد. رنگ این نانو ماده با توجه به اندازه ذرات متغیر است.

از لحاظ شکل ظاهری به صورت مایع در شکلهای مختلفی چون مکعبی، کره ایی، میله ایی، فیلمی می باشد.

محلول نانو کلوئید نقره با غلظتهای ۱۰۰۰ – ۲۰۰۰- ۳۰۰۰ و ۴۰۰۰ppm موجود می باشد.

روشهای تولید نانو ذرات نقره

  • فیزیکی –شیمیایی
  • بیولوژیکی
  • استخراج میکروویو _ کرایو شیمیایی
  • تجزیه حرارت در حلال آبی و سونو
  • شیوه احیای الکتریکی و نمک فلز
  • تخلیه به صورت جرقه ایی
  • استخراج نانو ذرات نقره رااز طریق استفاده از باکتری و قارچ انجام داد.

نانو ذرات نقره کلوئیدی

نحوه اثر نانو ذرات نقره

از آنجایی که نانو ذرات نقره کلوئیدی دارای قدرتی می باشد که این امکان را فراهم آورده تا از پوسته سلول عبور نمائید و به درون غشای سلولی نفوذ بالایی را داشته باشد و این امر سبب می شود تا با نفوذ خود به درون یکسری از قارچ ها، باکتری ها و ویروس ها افزایش چشمگیری داشته باشد و از لحاظ تخریب تاثیر قابل توجه ایی از خود نشان دهد.

یکی از آشکارترین خصوصیاتی که این ماده می تواند داشته باشد سمیت دوگانه  آن است به این معنی که همانطور که با بدن سازگار است در نقطه مقابل اثر سمی در برابر باکتری ها را نشان می دهد.

جالب اینجاست که وقتی نقره به بعدهای کوچک تر در اندازه ی نانو متر تبدیل شود می تواند ویژگی میکروب کشی را تا سقف بیشتر از ۹۹% بالا می برد. پژوهشگران با انجام یکسری از تحقیقات انجام شده بر روی باکتری ها به این نتیجه رسیده اند که نانو ذرات نقره توان میکروب کشی باکتری های شناخته شده تا بیش از ۶۵۰ نوع را دارد.

لذا نانو ذرات نقره به صورت کلوئیدی در بیشتر محصولات استفاده میگردد تا از خاصیتی که در یون های نقره وجود دارد ویژگی هایی چون ضدقارچ، ضدویروسی و باکتری خود را بیش از پیش نمایش می دهد.

از دیگر خصوصیات نانو ذرات در حالت کلوئیدی می توان اضافه کرد این است که در هنگام پخش شدن به صورت یکنواخت می باشد و از در هم تنیدن و چسبیدن به هم جلوگیری می کند و تاثیر آن در مواد مصرفی بیشتر شود بطوریکه در بعضی از کشورها ی جهان در داروها و همچنین مکمل های غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.

نحوه خرید نانو نقره

شما می توانید با انتخاب محصول مورد نیازتان  سفارشتان را با توجه به نیاز خود در حجم های مختلف از انواع نانو ذرات کلوئیدی نقره با قیمتی مناسب انتخاب کنید. ما در اسرع وقت سفارش شما را آماده و ارسال میکنیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امید رحمانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120340113
پست الکترونیکی: nanosadrasale@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش محلول کلوئیدی نانو ذرات نقره

فروش محلول کلوئیدی نانو ذرات نقره

فروش انواع نانو ذرات نقره به صورت محلول های کلوئیدی با خواص بسیار عالی آنتی …

دیدگاهتان را بنویسید

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 989120340113