نانو ذرات کلوییدی نقره، دسته ای از با اهمیت ترین و جذاب ترین نانو موادهای جامد هستند که جنسی از نقره دارند. این مواد، کاربرد های زیادی دارند، از مهم ترین کاربردها، می توان به استفاده از آن ها در برنامه های زیست پزشکی اشاره کرد. همچنین، درفناوری های  نانو، به خصوص نانو پزشکی نقش ویژه ای را ایفا می کنند. نانو کلویید های نقره، از نظر بیولوژکی عملکردی بالا دارند و از پایداری و مقاومت بالایی بهره می برند. فروش نانو ذرات کلوییدی نقره، با توجه به انواع مختلف و حجم آن ها، در بسته بندی های متنوع صورت می گیرد. قیمت مناسب و کیفیت بالا، از فاکتورهای مهم در هنگام خرید است. 

نانو ذرات نقره  کلوئیدی با فروش بالا

خریدار نانو ذرات کلوییدی باکیفیت ارزان

خریدار نانو ذرات کلوییدی باکیفیت ارزاننانو کلویید نقره، نوعی محلول آبی است که خاصیت ضد عفونی کننده و ضد باکتریایی دارد و به طور گسترده برای مصارف بهداشتی به کار برده می شود. خریدار نانو کلویید با کیفیت، این محلول را به صورت عمده، و در حجم های مختلف جهت مصارف متنوع تهیه می نماید. خریداران، سعی می کنند که از کارشناسان با تجربه بالا، مشاوره های لازم را دریافت نموده و سپس اقدام به خرید کنند. این افراد با توجه به سمی بودن محصول، نکات لازم را در هنگام استفاده از آن رعایت نمایند. 

نانو کلویید نقره، به طور گسترده ای در انواع تولیدات تجاری، صنعتی و آزمایشگاهی مشاهده می شود. تحقیقات نشان داده است، که این مواد با محیط زیست سازگاری دارند. اما این مواد در دسته مواد شیمیایی سمی قرار گرفته است، به طوری که می تواند به اندام های مختلف انسان، مانند ریه، کبد، پوست، سیستم عصبی و اندام های تولید مثل آسیب جدی وارد کند. بنابراین در هنگام استفاده از این مواد، باید تهویه مناسب در فضای کاری وجود داشته باشد. ناگفته نماند، تنفس این مواد، خطرناک ترین راه ورود، به شکل فیزیکی، به بدن انسان است. 

نانو کلویید های نقره کاربردهای منحصر بفردی دارند، که به آن اشاره می کنیم. نانو ذرات کلویید نقره، به عنوان کاتالیزگر در واکنش های شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد. از حوزه های سیلیس بی اثر پشتیبانی می کند و کاهش دهنده رنگ است. در اکسیداسیون بنزن کاربرد دارد. در شیمی درمانی نقش بسزایی دارد. در دارو درمانی جهت پیشبرد مقاومت دارویی تاثیر گذار است. تولید داروهای ضدمیکروبی به عنوان ضدعفونی کننده نقش زیادی دارد. خواص ویژه نانو ذرات کلوییدی نقره، موجب شده است، تا این مواد در صنایع مختلفی به کار برده شوند. این صنایع، شامل صنایع خانگی، صنایع نساجی، صنایع دارویی، صنایع نوری، صنایع غذایی، حسگرهای نوری، محصولات مصرفی، صنایع آرایشی و بهداشتی، صنایع پزشکی و روکش دستگاه ها و مراقبت های بهداشتی و درمانی است. نانو کلوییدهای نقره، اخیراً در بسیاری از منسوجات و صفحات کلیدی و دستگاه های زیست پزشکی مورد استفاده قرار گرفته اند. همچنین این مواد در حالت کلوییدی خود، با توجه به توزیع یکنواخت ذرات و عدم چسبیدن آن ها به یکدیگر، در دسته بندی کاربرد های مختلف قرار می گیرند.

با بکارگیری نانو ذرات در ساختار الیاف، می توان پارچه هایی و لباس های با خاصیت ضد میکروبی تولید کرد. با این روش، علاوه بر بهبود عملکرد، منسوجات با هزینه ای کمتر از سایر روش ها، ضد میکروب می شوند. از نانو ذرات، می توان به راحتی در اغلب فرآیندهای نساجی استفاده کرد، به طوری که نیازی به ماشین آلات و فرآیندهای جانبی خاصی باشد. با بهره گیری از نانو ذرات، منسوجاتی با ویژگی های ضد میکروب، ضد قارچ، ضد باکتری و بدون بوهای نامطبوع تولید می شوند. از آنجایی که استفاده از نانو ذرات نقره، در اکثر فرآیند های متداول صنعت نساجی، بدون نیاز به ماشین آلات و دستگاه ها امکان پذیر است، بنابراین می توان از آن در بسیاری از منسوجات ورزشی، پوشاک مورد استفاده در صنایع پزشکی و بهداشتی، نظامی و غیره اشاره کرد. در حال حاضر نانو ذرات نقره در نخ های مصنوعی به کار می رود. در این صنعت، نانو نقره به مواد اولیه اضافه نخ شده و نخ با روش های متعارف تولید نخ به دست می آید. با مقاومت زیاد باکتری ها در برابر باکتری کش ها، متخصصین حوزه بیو مواد، پژوهش های خود را بر ذرات نانو متری مانند مس، نقره و اکسید تیتانیوم متمرکز کرده اند. نانو ذرات در حجم کامل الیاف قرار می گیرد و برای مدت زیادی به صورت فعال باقی می ماند. یون های آزاد شده برای باکتری های سمی هستند، که حتی در رطوبت و گرما عمل می کنند. بنابراین باکتری ها در پوشاک از بین رفته و تمیزتر باقی می مانند. یکی از روش های تولید لباس های ضدمیکروب، بافت آن ها با الیاف ضد میکروب است اما در حال حاضر ضدمیکروب کردن این دسته پس از تولید انجام می شود. مشکلی که تولیدکنندگان این محصولات دارند، مربوط به رنگ تولیدات است، زیرا در رنگ های سفید و روشن، استفاده از نانو نقره جهت ضدمیکروب کردن، رنگ محصولات را تغییر می دهد. تاکنون شرکتی اقدام به تولید کفش و پاپوش ضد میکروبی نکرده است و استفاده از نانو نقره در این بخش، بیشتر به شکل اسپری های بوگیر و ضد عفونی کننده ها است. در حال حاضر با توجه به حساسیت ها و محدودیت های موجود برای استفاده از نانو نقره در محصولات آرایشی، هیچ گونه تولیدی مربوط به حوزه در داخل کشور وجود ندارد. البته تولید محصولات آرایشی در کشور ناچیز بوده و بخش عمده محصولات آرایشی وارداتی است. محصولات مربوط به کاربردهای بهداشتی نانو نقره، محدود به شوینده ها و پاک کننده ها است. کاربرد نانو نقره در آفت کش ها، شامل دو گروه آفت کش های واحد پرورش دام وطیور و کشاورزی است. 

نمایندگی پخش و فروش نانو ذرات در شمال کشور

امروزه با توجه پیشرفت تکنولوژی نانو ذرات، پی می بریم که انواع و اقسام نانو ذرات به طور عمده وارد بازار فروش می شوند. هر کدام از این نانو ذرات، به وسیله مواد اولیه خاصی ساخته می شوند. یکی از مواردی که از نظر کارایی و استفاده، از اهمیت ویژه ای برخوردار است، نانو ذرات کلوییدی هستند. نمایندگی پخش عمده نانو ذرات کلوییدی، به طور گسترده ای این محصول را عرضه می کند، تا خریداران با توجه به نیاز خود آن را خریداری نمایند.

 شرکت توزیع نانو ذرات، بر اساس تقاضا، اقدام به پخش نانو ذرات کلوییدی می کند. خرید و فروش این محصولات، با توجه به نیاز مصرف کنندگان، به طور عمده انجام می پذیرد تا خریدارن، هزینه به مراتب کمتری را پرداخت نمایند. پخش نانو ذرات در شمال کشور و در شهرهای مختلف، جهت رفاه حال مشتریان انجام می شود. بنابراین افرادی که قصد خرید دارند، می توانند با مراجعه به نمایندگی های مجاز، محصول مورد نظر را خریداری نمایند. کاربرد نانو ذرات، بسیار وسیع است، که همین امر باعث شده است، که بازارهای پرسودی را برای نانو ذرات ایجاد کند، و تولید کنندگان، با انگیزه بیشتر نسبت به تولید این محصول فعالیت کنند. استفاده از نانو ذرات، باید طبق اصول و قواعد خاصی انجام گیرد. بنابراین قبل از کار کردن با آن، باید در این زمینه اطلاعات و آگاهی های لازم را کسب نمایند. 

نانو ذرات کلوییدی نقره، به سبب ویژگی ها و خصوصیات بیولوژیکی منحصر بفرد خود در مصارف گوناگونی به کار می رود. این ویژگی ها به طور کلی شامل خصوصیات الکتریکی، حرارتی، خاصیت چکش خواری، نوری و رسانای الکتریکی و گرمایی بالا است. این ذرات فلزی به صورت مشخصی خاص هستند و به دلیل نسبت بزرگ به حجم خود، می توانند ویژگی های فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی خود را به طور قابل ملاحظه ای تغییر دهند. 

فروشنده نانو ذرات کلوییدی درجه یک صادراتی

فروشنده نانو ذرات کلوییدی درجه یک صادراتیدر حال حاضر با دست یابی به فناوری تولید نانو در داخل کشور، تولید کنندگان محصولات خود را علاوه بر عرضه در داخل کشور، به کشورهای خارجی صادر می کنند. صادرکننده نانو ذرات، همواره سعی دارند، تا تولیدات مختلف را با بالاترین درجه استاندارد کیفی،  به خارج از کشور عرضه نماید. امروزه فروش نانو ذرات کلوییدی، برای تولید محصولات متنوع حاصل از این فناوری، با استقبال فراوانی مواجه شده است و از محبوبیت ویژه ای برخوردار است. 

تولید کنندگان نانو ذرات کلوییدی، جهت تولید بیشتر و عرضه گسترده محصولات خود، اقدام به صادرات این محصول می کنند. در حال حاضر کیفیت و قیمت محصولات خارجی، نسبت به تولیدات داخلی تقریبا یکسان می باشد. از این جهت، تولیدکنندگان، تلاش بیشتری برای صادرات محصولات خود با قیمت کارخانه می کنند، زیرا محدود شدن واردات این ماده پرخاصیت و با ارزش، با هزینه های سرسام آور و قابل ملاحظه ای همراه است. بنابراین سعی کرده اند، که در تولید این ماده گرانبها، خودکفا شوند. تولید مواد نانو آزمایشگاهی به وسیله دانشمندان ایرانی، در آینده ای نزدیک از نمونه محصولات خارجی سبقت خواهد گرفت. در حال حاضر کشور چین، رتبه اول را در تولید ذرات کلوییدی نانویی به یدک می کشد، اما برای اینکه محصولات نانویی خود را به قیمت به مراتب کمتری تولید کنند، اقدام به وارد کردن مواد نانو ذرات کلوییدی از ایران، با قیمت تولیدی می کنند. 

نانو ذرات کلوییدی، بسته به نوع کاربرد و خواص فیزیکی در شکل ها و اندازه های مختلفی به کار می روند. نانو ذرات نقره، علاوه بر خاصیت ضد باکتریایی، دارای ویژگی هایی مانند ضد قارچی، ضدالتهابی، سازگاری با محیط زیست، غیر محرک و غیر حساسیت زا بودن، مقاومت بالا در برابر حرارت و پایداری زیاد هستند. خواص ضد باکتریایی آن باعث شده است، که در پانسمان زخم ها و پوشش آن ها و کلیه لوازمی که در فرآیند ترمیم زخم نقش دارند، کاربرد گسترده ای داشته باشد. کاربرد این ذرات در تشخیص و درمان بیماری هایی مانند سرطان بسیار ارزشمند است. نکته حائز اهمیت آن است، که باکتری ها در مقابل این ذرات مقاومتی ندارند، بنابراین اثرگذاری بر طیف وسیعی از باکتری ها میسر خواهد بود. 

مرکز خرید نانو ذرات کلوییدی در تهران

نانو ذرات کلوییدی نقره ، همانطور که از نامش پیداست، حاوی ذرات معلق نقره است، که همین موضوع موجب شده است، دارای خواص بسیار عالی باشد. یکی از این خاصیت ها ضد میکروبی بودن آن می باشد، که از اهمیت زیادی برخوردار است و سبب ایجاد بازارهای پررونقی برای این محصول شده است. با وجود اینکه کاربرد گسترده ای در صنایع داروسازی دارد، این محصول به طور وسیعی در شرکت های تولیدی، ساخته می شود و برای ساختن آن، از پیشرفته ترین فناوری و دستگاه ها استفاده می گردد. یکی از روش های تولید نانو ذرات کلوییدی، روش شیمیایی است، که در ساخت آن از مواد شیمیایی بهره گرفته می شود، تا محصول به دست آمده، دارای بالاترین سطح کیفی باشد. 

کاربرد نانو ذرات کلوییدی در تولید محصولات متنوع در تهران، باتوجه به وسعت شهری و کارخانجات مختلف، زمینه برای کارایی گسترده محصولات را فراهم می کند، تا نظر خریداران را جلب نماید. مرکز خرید نانو ذرات کلوییدی، محصول را با قیمت های مختلفی به فروش می رساند. قیمت تولید محصولات در مقایسه با قیمت خریدشان تفاوت دارد، همین موضوع باعث شده است، که ارتباط مستقیمی بین خریدار و تولید کننده صورت بگیرد. عوامل مختلفی بر قیمت نانو ذرات کلوییدی در بازار تهران تاثیر گذار است. این عوامل عبارت اند از : نوع بسته بندی نانو ذرات کلوییدی مهم است. فروشنده ها به چه روشی محصولات را به فرش می رسانند. شیوه عرضه نانو ذرات کلوییدی اهمیت دارد و در آخر بستگی به تولید کننده نانو ذرات کلوییدی نیز دارد. به طور کل، محلول کلوییدی نقره، پس طی مراحل تولید، در ظروف مختلفی بسته بندی و سورتینگ می شوند تا حمل آن ها آسان تر و به راحتی انجام گیرد. 

تشخیص نانو ذرات کلوییدی اصل

تشخیص نانو ذرات کلوییدی اصلنانو کلویید ها در بسته بندی های متنوع به شکل پودر یا محلول در دسترس هستند. یکی از راه های تشخیص اینکه این مواد با کیفیت و اصل هستند، این است که از لحاظ ظاهری رنگ روشنی دارند و قبل از مصرف نیاز به تکان دادن ندارند. اگر مواد از لحاظ کیفی، از شرایط خوبی برخوردار باشند، می توان به مدت یک سال از آن نگه داری کرد. محیط حفظ و نگه داری از آن ، باید تاریک، خنک و به دور از اشعه های فرابنفش باشد. جهت حفظ کیفیت و ماندگاری آن، از بطری های کهربایی شکل استفاده شود. توجه داشته باشید، که ظروف پلاستیکی برای انبار کردن نانو ذرات نقره مناسب نمی باشد، زیرا نانو ذرات کلوییدی با مواد پلاستیکی واکنش داده و موجب کاهش کیفیت محصول با گذشت زمان می شود. از طرف دیگر نانو کلوییدها، باید از منجمد شدن دور بمانند، زیرا کیفیت اولیه خود را از دست می دهند. 

تولید نانو کلویید ذرات، جهت بر آورده کردن نیاز های مختلف تولیدی ها، با روش های مختلفی ساخته می شود. هزینه روش های فیزیکی و شیمیایی بسیار گران است و همچنین خطرناک هستند. بنابراین بهترین روش تولید این مواد، روش های بیولوژیکی هستند که دارای ویژگی هایی همچون ساده بودن، با سرعت عمل بالا، قابل اعتماد و بهینه است. عملکرد بیولوژیکی در تولید نانو ذرات کلوییدی، به عواملی چون سطح، اندازه، شکل، ترکیب ذرات، پوشش، جمع شدن سرعت انحلال، واکنش ذرات در محلول و کارایی رهاسازی یون بستگی دارد. از طرفی کاهش دادن نوع مواد مورد استفاده در ساخت، یکی از اساسی ترین فاکتورها در تعیین سمی بودن ذرات کلوییدی است. 

قیمت روز نانو ذرات کلوییدی

همین طور که می دانید، تولید نانو ذرات کلوییدی در ایران، صنعتی جدید و نوپا است. بنابراین دور از انتظار نیست، که هنوز در تمام شهرهای کشور، نمایندگی های فروش نانو ذرات کلوییدی وجود نداشته باشد. از طرفی نمایندگی های فروش اینترنتی و فروشگاه اینترنتی نانو ذرات، این امکان را فراهم کرده اند، تا درخواست کنندگان بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن، محصول مورد نظر خود را با مشخصات واضح و به طور آنلاین، سفارش داده و ظرف مدت کوتاهی در سراسر کشور تحویل بگیرند. با این شرایط، قیمت این محصول، تغییر محسوسی نخواهد داشت. 

از آنجایی که نانو ذرات کلوییدی در داخل کشور تولید می گردد، این محصول با درجه خلوص متفاوت، در حجم های گوناگونی به فروش می رسند. قیمت خرید و فروش نانو ذرات کلویید، با توجه به روش های تولید، درصد خلوص، اندازه ذرات و غیره متفاوت است. یکی از عواملی بر قیمت روز و قیمت جهانی نانو ذرات تاثیر می گذارد، نوسانات قیمت مواد اولیه است، که بالطبع در تعیین قیمت محصول اصلی نقش بسزایی دارد. نانو کلویید نقره در بازار وسیع نانو ذرات کلوییدی، از جایگاه ویژه ای برخوردار است و سهم بزرگی از خرید و فروش را به خود اختصاص داده است. برای اطلاع از قیمت روز این محصول، می توان از نمایندگی های فعال در زمینه خرید و فروش استعلام لازم را گرفت. 

خرید نانو ذرات کلوییدی به قیمت تولید

خرید نانو ذرات کلوییدی به قیمت تولیدامروزه مراجع متعددی در زمینه خرید و فرش نانو ذرات کلوییدی فعالیت می کنند. برای خرید نانو ذرات کلوییدی با قیمت مناسب، در ابتدا به صورت حضوری یا اینترنتی به مراجع معتبر مراجعه نموده و نسبت به قیمت ها اطلاع و آن ها را مقایسه کنید، سپس اقدام به خرید کنید. با توجه به اینکه به کار بردن نانو ذرات کلوییدی در صنایع گوناگون، نیازمند تخصص، تجربه و اطلاع بسیار است، اگر در این زمینه اطلاعات ناکافی دارید، می توانید با کارشناسان مربوطه مشورت کنید و از آن ها کمک بگیرید. خرید به صورت مستقیم و به قیمت کارخانه، مزیت هایی دارد. یکی از این مزایا این است، که هزینه نهایی بسیار مناسب تمام می شود و بسیار مقرون بصرفه تر و صرفه اقتصادی بالایی دارد. 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *