اگر بخواهیم در رابطه با تاریخچه ی نانو ذرات مطلب خود را شروع کنیم جالب است بدانیم که از گذشته بدون آنکه از ماهیت اصلی نانو ذرات صنعتی چیزی بدانند به صورت خیلی گسترده استفاده می شده است. اولین نانو ذرات در سرامیک ها و لعاب های چینی کشف شده که متعلق به تمدن چین باستان می باشد.

نانوها ترکیبات بسیار کوچکی می باشند که مواد پایه تشکیل دهنده بسیاری از کالاهای موجود در بازار هستند. این نکته را در نظر داشته باشید نانو ها چون در ساختمان بندی وسایل بسیار زیادی نقش دارند از بازار فروش خیلی خوبی برخوردار می باشند. نانو ذرات صنعتی دارای نمونه های مختلفی می باشند که همین امر باعث استفاده گسترده تر از این محصول پایه ای می شود. 

فروش نانو مثل فروش هر ماده ی اولیه ی دیگری باید به گونه ای باشد که بتوان این محصول را با قیمتی مناسب خریداری کرد. فروش بدون واسطه و همچنین فروش به صورت عمده بهترین شیوه فروش این نانو ذرات می تواند باشد. 

فروش نانو ذرات صنعتی

فروش عمده نانو ذرات صنعتی

فروش عمده نانو ذرات صنعتی نکته ای که باید در همین ابتدا بدانید زمینه های کاربرد این نانو ذرات هستند که به ذکر چند نمونه در زیر می پردازیم :

 1. عمل به عنوان کاتالیزور
 2. مواد کامپوزیت
 3. استفاده در بسته بندی مواد
 4. استفاده در تولید روکش ها
 5. استفاده در تولید افزودنی های سوخت و مواد منفجره
 6. استفاده در تولید ساینده ها
 7. استفاده در تولید باتری ها و پیل های سوختی
 8. به عنوان مواد کامپوزیت
 9. استفاده در تولید کامپوزیت های ساختاری
 10. استفاده در تولید روان کننده ها
 11. در زمینه ی پزشکی و دارو سازی و دارو رسانی
 12. استفاده به عنوان محافظت کننده ها
 13. آنالیز زیستی
 14. در تشخیص پزشکی
 15. و تولید لوازم آرایشی
 16. و غیره

فروش به دو صورت امکان پذیر می باشد:
فروش به صورت عمده و فروش به صورت حزبی.

در هر دو نحوه ی فروش می توان محصول مورد نظر را به دست آورد. ولی بهترین نحوه ی خرید یک محصول، خرید به صورت عمده می باشد که در ادامه به دلایل اینکه خرید عمده چرا بهتر است می پردازیم.

دلیل اینکه نانو ذرات صنعتی مخصوص را باید مانند دیگر ماده های اولیه تشکیل دهنده به بهترین روش خریداری کنیم این است که به صورتی باشد که سود بسیار زیادی برای ما داشته باشد این بهترین روش خرید، می تواند خرید به صورت عمده باشد که هم خریدار سود بسیار زیادی را به دست می آورد و در مخارج خود صرفه جویی کرده است و هم فروشندگان مقدار بیشتری از تولیدی های خود را به فروش می رسانند.

این نکته را در نظر داشته باشید که فروش عمده این امکان را فراهم می‌کند که ما بتوانیم با هزینه بسیار کمی مقدار بیشتری از محصول مورد نظر خود را خریداری کنیم و منابع مالی خود را برای چیز های دیگر ذخیره کنیم.

همچنین نکته ی بعدی این است که ‌فروش عمده این امکان را نیز فراهم می کند که مصرف کنندگان بدون واسطه خریداری کنند. خرید بدون واسطه این مزیت را دارد که باعث می شود که واسطه ها حذف شوند و دلال ها وجود نداشته باشند که بر روی قیمت تمام شده محصول اثر گذار باشند.

دومین مسئله که در مورد خرید یک  محصول بسیار مهم می باشد و باید به آن توجه کرد ، محلی است که ما قصد خرید از آنجا را داریم.‌ بسیاری از مراکز آنلاین محصولات موجود در بازار را با قیمت های ارزان و بسیار مناسبی عرضه می کنند که با خرید آنلاین می توانید بسیار راحت هم در وقت خود و هم در هزینه خود بسیار صرفه جویی کنید. 

نانو ذرات به دلیل نقش مهمی که در ساخت پایه مواد اولیه دارد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و برای همین با توجه به پیشرفت های روز افزون در تولید تکنولوژی های مختلف، میزان تقاضا برای خرید این ماده بسیار زیاد می باشد و شرکت های تولیدی به این نکته توجه می کنند که محصول تولیدی خود را به گونه ای به بازار های فروش عرضه کنند که سهل الوصول باشد و مصرف کنندگان بتوانند به راحتی آن را تهیه کنند.

نمایندگی پخش و فروش نانو ذرات در سراسر کشور

تمامی شرکت های تولیدی برای این که محصولات خود را به بازار های فروش عرضه کنند نیازمند محل هایی می باشند که از طریق آنها اقدام به معرفی و فروش محصولات خود کنند. 

نمایندگی به محلی گفته می شود که به صورت مجازی و سنتی با شرکت تولید کننده در ارتباط بوده و محصولات شرکت تولیدی را به بازار عرضه می کند. نمایندگی ها به صورت مجازی هم مشغول فعالیت می باشند و می توان به راحتی با این نمایندگی ها در ارتباط بود و آخرین اخبار مربوط به قیمت و مدل های جدید یک محصول را از نمایندگی ها جویا شد و با قیمت های دیگر موجود در بازار مقایسه کرد و در نهایت بهترین انتخاب را داشت .

یکی دیگر از وظایف نمایندگی ها پخش و فروش محصولات می باشد از این رو نمایندگی ها نقش بسیار پر رنگی در تولید و عرضه ی یک محصول در بازار را دارند نمایندگی ها به گونه ای باعث می شوند که یک محصول در بازار به خوبی پخش شود و بتوان آن را به راحتی خریداری کرد و قیمت آن را مورد بررسی قرار داد. 

به دلیل کاربرد نانو ذرات صنعتی در صنایع مختلف بسیار مهم می باشد که خریداران بتوانند این محصول را به راحتی به دست آورند. خریداران همیشه به دنبال محصولی می باشند که بتوانند آن را با قیمتی ارزان و یک جا خریداری کنند تا هم در خرید خود به سود خوبی دست پیدا کنند و هم بتوانند میزان بیشتری را خریداری کنند . زیرا که حفظ و صرفه جویی در منابع مالی یکی از اصول مهم در هر صنعت و حرفه می باشد.

خریداران حرفه ای نمایندگی های واقعی هر شرکت تولید کننده را می شناسند و فقط از آن ها خرید می کنند.

با افتخار ما در اینجا ما نمایندگی پخش و فروش نانو ذرات در سراسر کشور را داریم.

جایگاه نانو ذرات صنعتی ایرانی در بازار های بین المللی

جایگاه نانو ذرات صنعتی ایرانی در بازار های بین المللی

خب حتما از خود می پرسید که نانو ذرات صنعتی چیست؟ در پاسخ باید بگوییم که نانو ذرات مواد بسیار بسیار ریزی هستند که  مواد تشکیل دهنده ی بسیاری از وسایل ها می باشند که ما روزانه با آنها مواجه هستیم همانطور که گفتیم اندازه ی این نانو ذرات بسیار کوچکی می باشند که در حد یک تا صد نانومتر است که با چشم غیر مسلح قابل دیدن نمی باشند. یعنی برای اینکه بخواهیم آن ها را ببینیم حتما باید از میکروسکوپ های بسیار قوی استفاده کنیم. به دلیل سایز کوچک آنها و میکرو بودن می توانند خواص بیشتری را نسبت به حالت ماکروی خود از خود نشان دهند.

به طور کلی روش های بسیار زیادی برای تولید این نانو ذرات وجود دارد که به سه گروه عمده تقسیم می شوند :

 1. فراوری نانو ذرات از فاز گاز
 2. فرایندهای حالت جامد
 3. فراوری نانو ذرات از فاز مایع

نانو ذرات معمولا بیشتر از عناصر جامدات می باشند.

شکل آن ها به صورت ذرات میله ای و ذرات فنجانی و ذرات پنجره ای است که به علت این گستردگی در شکل توانایی ترکیب شدن با خیلی از محصولات دیگر را دارا می باشند و به همین علت توجه بازار های مصرف کننده زیادی را در جهان به خود جلب کرده اند.

همانطور که می دانیم امروزه ایران در زمینه ی تولید محصولات گوناگون صنعتی دارای استقلال می باشد. ایران به دلیل شعار استقلال و عدم وابستگی در جستجوی تحقق به ایده های نو و به روز برای تولید محصولاتی می باشد که توان تولید آن در انحصار دیگر کشورها است. با تلاش بسیار زیادی که مهندسان و متخصصان و کارشناسان در این زمینه انجام داده اند ایران توانسته در زمینه ی تولید نانو ذرات صنعتی جایگاه بسیار بالایی را تصاحب کند. 

عرضه و تولید هر نوع محصولی در بازار جهان امروز باید دارای یک سری استاندارد ها باشد از جمله اینکه برای ورود به بازارهای بین المللی و فروش بالا باید محصولاتی تولید شود که توان رقابت با دیگر محصولات موجود در بازار را داشته باشد. شرکت های تولیدی ایرانی به این مسئله آگاهی کامل دارند و بر آن واقف هستند و با استفاده از دانش و نوآوری های به روز دنیا و استفاده از متخصصان در زمینه ی تولید ذرات نانو توانسته اند با تولید محصولات با کیفیت و مرغوب با دیگر رقیبان این عرصه به رقابت بپردازند و جایگاه بسیار خوبی را در بازار عرضه ی نانو ذرات صنعتی را به دست آورند. 

سرمایه گذاری های بسیاری که ایران در زمینه ی تولید نانو ذرات صنعتی کرده است و زیرساز های بسیار وسیعی که برای تولید این محصول اختصاص داده است باعث شده است که این محصول جایگاه بسیار بالایی در بین دیگر شرکت های تولید کننده داشته باشد. 

صادرات نانو ذرات صنعتی به کشور های همسایه

وقتی تولیدی ها یک محصول را بیشتر از نیاز های موجود در بازار تولید کنند و محصول تولیدی آنها کیفیت بالایی داشته باشد تقاضا از سایر کشور ها بیشتر شده و خریداران به آن محصول روی می آورند و شرکت های بازرگانی وارد میدان می شوند. 
شرکت های بازرگانی با فراهم کردن زمینه ی صادرات محصولات تولیدی و شناسایی بازار هایی که به این محصول نیاز دارند اقدام به صادرات محصول تولید شده به کشور های مقصد می کنند.
در شرکت های تجاری باید محصولی که قرار است صادر شود و مقدار محصول و بازار مبدا و شرکت مبدا تولید کننده به خوبی توضیح داده شوند.‌
صادرات کمک بسیار بزرگی به چرخه ی اقتصاد کشور می‌ کند. 
همه شرکت های تولیدی در تلاش می باشند که محصولاتی تولید کنند که کیفیت بالایی داشته باشد تا تقاضا ها بیشتر شده و بتوانند آن را به بازار های جهانی عرضه کنند و سود بسیار زیادی از فروش محصولات خود به دست آورند . کشور های همسایه ی ایران به دلیل منابع نفتی بسیار زیادی که دارند در زمینه ی تولید محصولات صنعتی از دیگر کشور ها عقب تر می باشند و در زمینه ی تولید این محصولات رشد چشمگیری نداشته اند و به دلیل جغرافیای خاص و وسعت خاکی و محدود بودن منابع طبیعی موجود در این کشورها  این زمینه فراهم شده است که کشور های همسایه ی ایران به یکی از بزرگ ترین وارد کنندگان محصولات تولیدی شرکت های ایرانی تبدیل شوند. این کشور ها همیشه به بازار های عرضه ی ایران وابسته می باشند و به دلیل نزدیکی با ایران و دارا بودن ارتباط های دریایی و هوایی و خشکی ، کم هزینه ترین روش برای واردات یک محصول را خریداری از بازار های ایرانی می دانند. 

تولید کنندگان ایرانی به این مسئله آگاهی کامل دارند و در تلاش می باشند که توان تولیدی های خود را هر چه بیشتر افزایش دهند و محصولاتی را تولید کنند که بتواند با دیگر محصولات رقابت کند و بتواند بازار های پر سود کشور های همسایه را از آن خود کنند. 

نکته ی حائز اهمیت این است که در هنگام صادرات یک محصول ، باید مشخصات کامل آن محصول در بازرگانی های کشور ثبت شود و مطابق با استاندارد های بین المللی باشند تا بتوانند وارد عرضه بازار های بین الملی بشوند . شرکت های بازرگانی با خرید نانو ذرات صنعتی از شرکت های تولیدی و با بستن قرارداد های تجارتی با کشور های همسایه محصولات را از داخل کشور خریداری کرده و به بازار های متقاضی خارج از کشور صادر می کنند. 

خوب است که بدانیم تجارت نانو ذرات صنعتی باعث شده است که شرکت های تولیدی بسیاری اقدام به گسترش تولیدی های خود کنند و همچنین اقدام به احداث شرکت های تولیدی جدیدی نیز بکنند تا بتوانند از این سود بسیار زیاد ناشی از تجارت و صادرات حداکثر استفاده را بکنند. 

بهترین مارک نانو ذرات صنعتی در بازار خارجی

بهترین مارک نانو ذرات صنعتی در بازار خارجی همیشه خریداران در پی خرید محصولی می باشند که کیفیت لازم را داشته باشد و بتوانند با آن نیاز های موجود در بازار را رفع کنند. بهترین مارک در بین مصرف کنندگان مارکی می باشد که در هنگام تولید محصول خود به رعایت حقوق مصرف کنندگان نیز بپردازد و محصول خود را به گونه ای عرضه کنند که خریداران بتوانند به راحتی و با صرف حداقل زمان و هزینه محصولی که می خواهند را خریداری کنند . 

شرکت های اروپایی در زمینه ی نانو ذرات صنعتی بسیار فعال می باشند و دارای جایگاه بسیار بالایی در زمینه تولید این محصول هستند . چندین سال می باشد که شرکت های ایرانی با بهره گیری از دانش های روز دنیا و با استفاده از متخصصان و کارشناسان تحصیل کرده ی این رشته ، توانسته اند این محصول را در شرکت های داخل ایرانی با کیفیتی بسیار بالا تولید کنند که به یکی از محصولات پر طرفدار موجود در بازار تبدیل شود. 

سوال بعدی که حتما مطرح می شود  این است که مزایا نانو ذرات صنعتی چیست  و خرید بهترین مارک آن چه اهمیتی دارد ؟ خرید بهترین مارک نانو ذرات به این دلیل اهمیت بسیار زیادی دارد که از این محصول برای تولید مواد پلاستیکی استفاده می شود. چون از پلاستیک ها برای بسته بندی مواد غذایی استفاده می شود و با توجه به اهمیت حفظ سلامت انسان ها بسیار مهم می باشد که دارای ترکیباتی باشند که به سلامتی انسان ها آسیب نرسانند .

وارد کننده بهترین نانو ذرات خارجی در شمال

از کشور های همسایه ی ایران که اقدام به خرید نانو ذرات می کنند کشور های قسمت شمال کشور می باشند که این کشور ها به دلیل عدم امکانات و زیرساز های مناسب به یکی از وارد کنندگان بزرگ محصولات نانو تبدیل شده اند. نانو ها با آوازه ی بسیاری که دارند در بسیاری از زمینه ها مورد استفاده قرار می گیرند که در بالا ذکر شد .همچنین این را باید بدانیم که نانو پوششی است که باعث می شود سطح یک محصول براق تر شود و مانع از نفوذ ریز دانه ها به درون خود می شود. 

نانو در تمامی محصولات توانایی کاربرد دارد از زمینه کشاورزی گرفته تا در زمینه ماشین آلات می توان از این محصول استفاده کرد. همچنین نانو یک پوشش ضد آب می باشد که مانع از جذب آب توسط وسیله ها می شود و کمک میکند سطح لاستیک ها و حتی رنگ خودرو ها بدون چسبندگی باشد و هیچ گرد و خاکی بر روی آنها قرار نگیرد. 

وارد کنندگان همیشه به دنبال واردات محصولاتی می باشند که بتوانند از طریق آن نیاز های موجود در بازار داخلی خود را رفع کنند. وارد کنندگان باید دقت کنند که محصولی که خریداری می کنند از استاندارد های لازم برخوردار باشد. 

قیمت مصوب نانو ذرات باعث می شود که در هنگام خرید و فروش با یک قیمت ثابت مواجه باشیم و عرضه کنندگان نتوانند محصول را با قیمتی گران تر به بازار های فروش عرضه کنند. 

بازار نانو ذرات صنعتی با بهترین کیفیت

بازار نانو ذرات صنعتی با بهترین کیفیت

وقتی تولید کنندگان می خواهند یک محصول را تولید کنند ابتدا باید راهی را پیدا کنند تا نیازهای موجود در بازار را شناسایی کنند و بتوانند محصولی را تولید کنند که به این نیاز ها پاسخ گو باشند. 

میزان تولید یک محصول به بازار فروش آن وابستگی کامل دارد برای همین شرکت های تولیدی به دنبال گسترش بازار های فروش خود می باشند. برای به دست آوردن یک بازار خوب ابتدا باید نیاز های درون بازار را شناسایی کنیم و مطابق با آن محصول خود را تولید کنیم تا به سود دلخواه خود دست یابیم. 

امروزه بازار نانو ذرات صنعتی بسیار خوب می باشد و تقاضا برای آن وجود دارد مخصوصا اگر با بهترین کیفیت ارائه شود و از رقیب های خود بتواند فاصله ی خوبی را در زمینه ی ارتقای کیفیت ایجاد کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *