نانو ذرات شیراز

شیراز یکی از شهرهای صنعتی و دانشگاهی کشور است که شرکتهای دانش بنیان زیادی در آن مشغول به فعالیت هستند. از جمله این شرکتها می توان به شرکتهای تولید و توسعه نانو فناوری اشاره کرد که برای انجام کارهای تحقیق و پژوهش نیاز به نانو ذرات در سایز های مختلف دارند. به همین دلیل فروش نانو ذرات در شیراز در سالهای اخیر افزایش یافته است.

نانو ذرات شیراز

کاربرد نانو ذرات

کاربردهای نانو ذرات فراوان است به طوریکه علوم پزشکی و مهندسی را شامل می شود. لازم به توضیح است که بیشترین کاربرد را در صنایع مختلفی چون نساجی، بهداشت و کشاورزی دارد. نانو ذرات موادی هستند که اندازه ذرات آن بین ۱ تا ۱۰۰ نانومتر می باشند. یک نانو متر مساوی با یک میلیاردم متر است. به طوریکه در برابر با یک تار موی سر انسان ۱۸۰۰۰ بار کوچکتر می باشد. با گذشت زمان دستاوردهای نانو با پیشرفت علم و دانش روز به روز در صنایع دیگری چون شیمی، اتومبیل، تصفیه آب، رنگ، کامپیوتر توسعه یابد. همچنین در تولید لباس هایی که گرمای بدن را حفظ کرده و کفشهایی که در گردش خون تاثیر می گذارد و آرامش و راحتی بیشتری می بخشد و خستگی را می کاهد استفاده می شود.

نانو ذرات شیراز

برخی نانو ذرات قدرت سیستم ایمنی بدن را بهبود می بخشد. هزینه های تولید سلولهای خورشیدی و سوختی را می کاهد. برای درمان تومورهای سرطانی، داروهای شیمی درمانی را تحویل می دهد. برای مبارزه با بیماری های قلبی، دارو به شریان های آسیب دیده می رساند. به وجود آوردن فوتوکاتالیست که توانایی و قدرت این را دارد تا هیدروژن را بتواند از آب تولید کند.

فواید استفاده از نانو ذرات

همانطور که مستحضر هستید استفاده از نانو ذرات در موجب شده تا تغییر و تحولات اساسی در زندگی روزمره انسان ها به وجود آورد. از جمله فواید استفاده از نانو ذرات می توان به صرفه جویی هایی که در زمان، و مصرف انرژی و اقتصاد می باشد اشاره نمود. همچنین با افزایش استانداردهای زندگی موجب به وجود آوردن زندگی سالم می شود. افزایش کمیت و کیفیت محصول، پایین آوردن هزینه ها و افزایش تولید محصول را به دنبال دارد. لازم به ذکر است به میزانی که با استفاده از علم و تکنولوژی پیشرفته روزدنیا وابستگی های اقتصادی کاهش یابد و درآمدهای ملی در ازای آن افزایش می یابد.

نانو ذرات شیراز

2 دیدگاه

  • سلام. از طریق این سایت از محصولات ارائه شده خرید کردم .از کیفیت بی نظیر و پشتیبانی مشتری بی نهایت لذت بردم و جنسی دقیقا مطابق با ابعاد وزیبایی مورد نظرم به دستم رسید. به شما هم توصیه می کنم از طریق این سایت محصولات مورد نظرتون رو تهیه کنید .

    • بسیاری مطالب مفیدی بود و من حتما از این سایت برای خرید و یادگیری بیشتر استفاده میکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *