نانو ذرات نیکل در صنعت حوزه های مختلفی وارد شده است و در بسیاری موارد قابل استفاده می باشد.
انواع مختلف نانو ذرات به دلیل تفاوت ساختاری شیمیایی و فیزیکی آن ها، دارای خواص متنوعی می باشد. در این مجموعه فروش انواع نانو ذرات نیکل در تناژ بالا با قیمت های مناسب و مطلوب و ترکیب خلوص بالای ۹۹ درصد به فروش و عرضه خریداران گرامی می رسد. در این مجموعه از بهترین و ایده آل ترین نوع ذرات نانو نیکل جهت کاربرد های صنایع کشور تولید و عرضه می شود.

تلاش های زیاد و مداوم برای جدا کردن مس از کانی مخصوصی که به ظاهر شبیه مس بود و برای معدن داران آلمانی بسیار مشهور بود، ناموفق ماند. با تحقیق و پشتکار پژوهشگری از سوئد، اکسید نیکل با فناوری نان ساخته شد که توجه جهانیان را به خود جلب کرد. مراکز خریدی در اکثر استانها پدید آمدند تا دسترسی را برای افراد نیازمند نانو ذرات اکسید نیکل آسان کنند. پر سود ترین و پرمخاطب ترین صنعت در ایران، صنعت نانو می باشد. از پیشگامان تولید این فناوری اروپا و آمریکا را می توان نام برد. تکنولوژی نانو دارای جایگاه مهمی در بازارهای اقتصادی  سطح جهان می باشد و مسیر رو به رشد قابل توجهی را نیز در سال های اخیر نشان داده و انتظار می رود که در سال های آتی نیز همین روند رشد و گسترش را دنبال کند.فروش عمده نانو ذرات اکسید نیکل

فروشنده نانو ذرات اکسید نیکل ارزان

فروشنده نانو ذرات اکسید نیکل ارزان

از نمونه نانو ذراتی که به ابعاد و اندازه های مختلف سنتز شده است، نانو ذرات اکسید نیکل می باشد. این گستردگی در تغییر حالت باعث جلب توجه صنعت گران، پژوهشگران و افراد زیادی شده است. فروشندگان محصولات نانو، مسلط به فناوری نانو هستند و ضمن فروش آن مشاوره و راهنمایی هایی رو در اختیار مصرف کننده قرار می دهند.

برخی از خواص نانو ذرات اکسید نیکل به شرح زیر می باشند:

 • ساختار شبکه مکعبی
 • خواص مغناطیسی خوب نانو ذرات اکسید نیکل
 • نامحلول در آب
 • دارای گاف نواری پهن
 • نانو ذرات اکسید نیکل به عنوان نیمه هادی نوع P

برای فروشندگان نانو ذرات به دلیل تقاضای زیاد یک رقابت بازاری به وجود آمده است؛ به نحوی که فروشندگان برای جذب مشتری بیشتر، قیمت های خود را تا حد امکان پایین می آورند. رقابت در هر محصولی بیشترین منفعت را برای مصرف کننده دارد. معمولاً مصرف کننده در این مواقع برای دستیابی به قیمت واقعی محصول، به بیشتر مراکز فروش و نمایندگی های محصول نانو به صورت حضوری یا از طریق وب سایت آن ها سر می زند.

البته این عملکرد مصرف کننده دو مزیت دارد که اولی قیمت واقعی محصول را بدست می آورد و مزیت بعدی اینکه در مورد محصول مورد نظر، اطلاعات جامع تری را بدست می آورد.

برخی از کاربردهای نانو ذرات اکسید نیکل به شرح زیر می باشد: 

 • برای ساخت در باتری های قلیایی مورد استفاده قرار می گیرد.
 • برای تولید سنسور های گازی
 • استفاده نانو ذرات اکسید نیکل برای سلول های خورشیدی
 • استفاده شده در مینای دندان
 • وارد شدن به صنعت لایه های ضد فرو مغناطیسی
 • در رنگ کاری شیشه و سرامیک
 • و کاربردهای دیگری که قابل توجه هستند.

عرضه نانو ذرات اکسید نیکل در نمایندگی های معتبر

بدونه شک برای تمامی افراد در هنگام خرید یک محصول، خرید بی واسطه می باشد. فردی که نیاز به نانو ذرات اکسید اصل داشته باشد، برای تامین نیاز خود در پی پیدا کردن نمایندگان یا فروشنگان معتبر است. کشور سازنده نانو ذرات نیکل آمریکا می باشد؛ از این رو برای نانو ذرات اکسید نیکل، نمایندگان فروش بسیار زیادی در ایران بوجود آماده است که در تلاشند بتواند به این نیاز صنعتگران و همچنین پژوهشگران جواب دهند.

تلاش های زیاد و مداوم برای جدا کردن مس از کانی مخصوصی که به ظاهر شبیه مس بود و برای معدن داران آلمانی بسیار مشهور بود، ناموفق ماند. بعدها یک دانشمند سوئدی با نام کرونزتت برای آزمایش این کانی دست به کار شد و توانست یک اکسید فلزی به رنگ سبز از این کانی تهیه کند و سرانجام در سال 1751 اختراع او را ثبت و اکسید نیکل نامیدند.

شکل دیگری از نانو ذرات اکسید نیکل وجود دارد که به صورت پودر می باشد.  اما توضیح اینکه پودرها  ذرات ریزی هستند که از خرد کردن قطعات در ابعاد مختلف به دست می آیند. بر این اساس نانو پودرها به ذراتی که اندازه آن ها بین یک تا ۱۰۰ نانومتر است می گویند.

 روش های مختلف برای تهیه این پودر ها وجود دارد؛ یکی از انواع روش تهیه پودر نانو ذرات، آسیاب کردن می باشد که در کارخانه های ایران توسط دستگاه های مخصوص و با کیفیت بالایی جهت مصارف مختلف تولید و عرضه می شوند. ایران در این تکنولوژی صاحب سخن و دارای اعتبارات جهانی می باشد.

کاربردهای نانو پودرها به شرح زیر می باشند:

 • پوشش دهی: مهمترین کاربردهای اساسی نانو پودرها پوشش دهی می باشد که از آن برای پوشش دادن سطوح مختلف استفاده می شود. داشبورد خودرو را برای مثال می توان اشاره کرد.
 • ساخت قطعات: از دیگر  کاربردهای نانو ذرات، ساخت قطعات پیچیده می باشد.
 • استفاده در کرم ها: استفاده از این نانو پودرها در ساخت کرم ها باعث جلوگیری از اشعه های مضر خورشید می شود.
 • شناسایی آلودگی ها: به این شکل که این ذرات وقتی به محلولی حاوی آلودگی می چسبند تغییر رنگ داده و باعث شناسایی آن می شوند.

مرکز خرید نانو ذرات اکسید نیکل در استانها

مرکز خرید نانو ذرات اکسید نیکل در استانها

 نانو ذرات اکسید با توجه به کاربردی که دارند، در بازار زیاد بهخ چشم می خورند. مراکز خریدی در اکثر استانها پدید آمدند تا دسترسی را برای افراد نیازمند این محصول آسان کنند. پر سود ترین و پرمخاطب ترین صنعت در ایران، صنعت نانو می باشد.

از پیشگامان تولید و استفاده از این محصول اروپا و آمریکا می باشند که ارائه دهنده بهترین برندها در بازار جهانی می باشند. تکنولوژی نانو  دارای جایگاه مهمی در بازارهای اقتصادی سطح جهان می باشد و مسیر رو به رشد قابل توجهی را نیز در سال های اخیر نشان داده و انتظار می رود که در سال های آتی نیز همین روند رشد و گسترش را دنبال کند.

نانو ذرات اکسید نیکل محصول کشور آمریکا بوده است؛ نانو ذرات در تمام شهر های ایران مورد مطالعه و کارکرد قرار گرفته است. در مناطق شمالی و مرکزی ایران این صنعت می تواند با استفاده از منابع طبیعی که در اختیار دارد، نانو ذرات جدیدی پدید آورد و صنعت نانو را در کل کشور گسترش دهد.
یقینا جمعیت بالای سواد داران و جوان های نیرومند آماده به کار خاصیتی است که هر گروه تجاری داخلی و خارجی را ترغیب به حضوری فعال تر در فضای کسب و کار نانو می کند.  

قیمت نانو ذرات اکسید نیکل درجه یک

عرضه نانو ذرات اکسید نیکل در ایران توسط شرکت های مختلفی صورت می گیرد که در شهر های مختلف ایران فعالیت می کنند. این شرکت ها با استفاده از دانش نانو تکنولوژی این محصولات را با کیفیت بالاتر عرضه کرده و راهی بازارها می‌کنند.
 در سال های اخیر تجارت نانو  ذرات اکسید نیکل در ایران رو  به افزایش می‌باشد و روشن است مسیر پیشرفت روز به روز هموارتر می شود.

قیمت در تمامی این شرکت ها یکسان نمی باشد و معمولا وقتی یک محصول زیاد در بازار عرضه شود، این نوسانات قیمت، امری طبیعی است. بهتر است این نکته را متذکر شویم که که قیمت جهانی نانو ذرات هر لحظه دارای نوسانات و تغییر است. فرد نیازمند این محصول، با مراجعه به سایت خرید نانو ذرات اکسید، قیمت لحظه ای نانو ذرات را بدست آورد.

اما دو روش عمده وجود دارد که می توان به قیمت محصولات نانو ذرات اکسید کربن پی برد. این دو روش عبارتند از:

 1. جست و جو کردن به صورت آنلاین در سایت های معتبر اینترنتی
 2. حضور در دفاتر فروش و نمایندگی 

بازار بهترین نانو ذرات اکسید نیکل در تهران

بازار بهترین نانو ذرات اکسید نیکل در تهران

تهران، قطب محصولات نانو می باشد. در تهران محصولات بسیار متنوع و مراکز فروش زیادی وجود دارند که به صورت حرفه ای و خلاقانه در حال فعالیت هستند. بهترین راه برای پیدا کردن این نمایندگی و فروشندگان، فضای نت می باشد. فروشندگان و نمایندگان محصولات نانو، به دلیل اهمیت این محصول، باید همیشه اطلاعات به روز و جدید باشند. 

نمایندگی ها، نقش پر رنگی را در ایجاد فروش محصولات نانو دارند. از آنجا که این محصولات محبوبیت جهانی دارند، پس کشور های دیگری هم وجود دارند که در فناوری نانو حرفی برای گفتن داشته باشند.تولیدی های نانو ذرات اکسید نیکل، دارای نمایندگی هایی می باشند تا بوسیله آنها محصولات خود را به نمایش بگذارند. نانو ذرات در انواع مختلفی وجود دارند که هر کدام از آن ها در صنعت های مختلف کاربرد مخصوص به خود را دارند. 

انواع این نانو ذرات با کاربردهای گوناگون در زیر شرح داده شده اند:

 • نانو در طلا: تا حالا به صنعت شیشه سازی توجه کرده اید!؟ یکی از نانو ذراتی که کاربردهای فراوانی در صنعت های مختلف دارند، نانو ذرات طلا هستند که سهم قابل توجهی در صنعت شیشه سازی دارند. در صنعت شیشه سازی با استفاده از این مواد شیشه های آب گریز و ضد میکروبی تولید شده که به طور خودکار کثیف نمی شوند. 
 • نانو در دارو: این ذرات در صنعت داروسازی مخصوصا درمان بیماران سرطانی کاربرد دارند. درمان این بیماری، از بحث های داغ جهانیان می باشد.
 • نانو در فلز: در صورت های مختلف در صنایع شیمیایی کاربرد دارند. 
 • نانو در مایعات یونی: به صورت اصلاح شده نانو ذرات می باشند که در زمینه های مختلف شیمی مانند شیمی آلی، شیمی تجزیه و … کاربرد دارند.
 • نانو در گرافن: کاربردهای ویژه ای در پزشکی و الکترونیک دارند که از آن جمله می توان از تصویر برداری، حس گرهای زیستی و … نام برد. این کاربرد، در بیمارستان ها مشهود می باشد.
 • و موارد دیگر که هر کدام قابل بررس و توجه هستند.

با توجه به انواع مختلف نانو ذرات و کاربردهای زیادی که در صنایع مختلف دارند، خرید نانو ذرات در شهرهای مختلفی توسط افراد زیادی صورت می گیرد؛ که تهران به عنوان پایتخت، قدرت عرضه و تنوع محصولاتش از همه شهرهای دیگر زیاد است. 

فروش نانو ذرات اکسید نیکل به صورت عمده

اکسید نیکل، به دلیل خاصیت که دارد، نظر بسیاری از صنعتگران را به خود جلب کرده است. صنعتگران برای تولید و بکار گیری این محصول، نیاز به مراکزی دارند که نانو ذرات را به صوزرت انبوه در اختیار داشته باشد.

پیداست که فروش نانو ذرات به صورت عمده، باعث می شود که خرید با کمترین قیمت ممکن باشد و در نهایت قیمت تمام شده محصول نهایی نیز پایین بیاید. در نتیجه محصول به سود قابل قبول برسد.

با توجه به استفاده ی وسیعی که از این مواد در صنایع مختلف می شود، مشتریان متعددی نیز برای آن ها وجود دارند. اما فراموش نشود که مراکز فروش، این ماده پر مصرف را در قیمت های متفاوتی به مشتری ارائه می دهند.

نام محصول و هزینه هایی که برای ساخت در پی خواهد داشت، تاثیر مستقیم روی قیمت اکسید نیکی دارند. اگر نانو ذرات اکسید نیکل از خارج به طور مستقیم وارد شود، قطعا نرخ روز ارز، تورم و تحریمها  بر روی آن تاثیرگذار است؛ پس تعرفه خرید نانو ذرات اکسید نمودار قابل پیش بینی ندارد و نرخ مصوب نانو ذرات ثابت نیست.

اما در این میان، فروشگاه های زنجیره ای فناوری نانو در سراسر کشور به کمک صنعتگران و پژوهشگران آمده اند. این مراکز نانو مواد را به صورت عمده و یا حتی خرده به خریدار ارائه می دهند. خرید از این فروشگاه های زنجیره کار و دسترسی را بسیار آسان کرده اند. اهمیت فناوری نانو در زندگی روز مره از چشم هیچ کس پوشیده نیست.

امید است که این نوع فروشگاه ها به مراتب تعدادشون افزایش پیدا کند. این فروشگاه بجز اینکه انواع برندها را عرضه می کنند، همچنین محصولات نانو را نیز کامل در یک جا برای مراجعه کننده جمع کرده اند.

بهترین مارک نانو ذرات اکسید در بازار داخلی و خارجی

بهترین مارک نانو ذرات اکسید در بازار داخلی و خارجیبزرگترین دغدغه صنعتگران و پژوهشگران  اینست که به دنبال تهیه و خرید بهترین مارک نانو ذرات ایرانی و خارجی در بازار هستند تا بتوانند خریدی تضمینی از نانو ذرات با بالاترین کیفیت را داشته باشند. خرید و فروش این مواد در حجم وسیعی در بازارهای داخلی و هم چنین بازارهای خارجی صورت  می گیرد.

اخیراً با پیشرفت روز افزون علم نانو، و کاربردهای وسیعی که ذرات نانو در صنعت های گوناگون داشته اند، باعث شده که  بر این اساس تجارت این مواد در ایران با رونق بسیاری همراه بوده است. بدیهیست قیمت انواع نانو ذرات در ایران تحت تاثیر عوامل مختلف و فاکتورهای متغیری می باشد. در میان انواع قیمت هایی که برای این مواد وجود دارد، می توان مناسب ترین آن ها را از طریق سایت ها و نمایندگان فروش جستجو کرده و با توجه به آن در تجارت این مواد و نیز خرید و فروش آن ها، نیاز خود را بر طرف کرد.

برترین برند نانو مواد دنیا متعلق به کشورهایی است که اقتصادی نوین و توسعه یافته ای دارند و از این محصول در کارخانجات و تولیدات خود بهره می برند. می توان با کنکاش در اینترنت بهترین برندهای تولیدی این مواد را شناخت و اقدام به ثبت سفارش و خرید از این برندها کرد. برترین کشورهای تولیدات این محصول به ترتیب متعلق به اسامی زیر می باشند:

 • تایوان
 • آمریکا
 • آلمان
 • چین 
 • اسپانیا

امید است با تلاش و پشتکار پژوهشگران، در آینده ای نه چندان دور، کشور عزیزمان ایران نیز به این لیست کشور های برتر تولیدات نانو اضافه شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *